Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brak łączności vag-com


pieckinn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie nie mogę połączyć się vag-comem do mojej a4, jest to silnik 1.9 tdi AFN, ten problem mam już długo, jak kupiłem to już było tak. Próbowałem zmieniać ustawienia jak znalazłem na forum, w vagu, jak i w ustawieniach portu COM, bez skutku. VWtool działa bez problemu, polski vag tak samo. Instalowałem różne wersje vag-coma i tak samo. Na tym kablu mogę podłączyć się do każdego samochodu bez problemu, jedynie do mojej a4 nie da się. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twój kable nazywa się vag commander? podaj dokładnie jak nazywa się kabel i ile za niego dałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście może głupie pytanie ale sterownik do kabla zainstalowałeś skoro łączysz sie na tym kablu z innymi autami to coś masz nie tak ze sterownikiem gdzie podłączasz kabel lub samym ecu a inny kabel próbowałeś podpinać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eem, kabel od viakena, usb, mam jeszcze kabel pod port com, sterowniki zainstalowane, przecież bez sterowników nie podłączył by się do żadnego samochodu, nie wiem już co to może być, stawiałbym na ecu, odłączałem radio jak gdzieś pisało na forum i to samo, w przyszłości jak będę robić chipa to najpierw wgramy nowy soft do afn a jeżeli nic nie pomoze to nowy komputer i tyle, [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 16:11_________________________________________________a nie wiem ile mógł kosztować pare lat temu z 30-60 zł może, z wyglądu niebieski, od viakena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, właśnie tego tematu nie ruszałem jeszcze, mógłby ktoś mi podesłać linka jak zabrać się do tego ? rzadko i na krótko siadam na kompa z braku czasu, ;/[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 22:52_________________________________________________vwtool łączy się ale zrywa połączenie co chwile, ;/ to może być wina immo ? czy czegos innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...