Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Koło dwumasowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Właśnie prawdopodobnie wykończyło mi się koło dwumasowe... Znalazłem aukcje na allegro gdzie ktoś sprzedaje owe koło do mojego modelu... ale czy na pewno będzie pasowało ?

Tutaj jest link do aukcji:

http://allegro.pl/audi-a4-2-0tdi-bpw-kolo-dwumasowe-docis-i1635736857.html

Moje Audi to A4 B7 BPW 2.0 TDI Multitronic 2006.01

I czy to już są wszystkie części na tej aukcji które muszą zostać wymienione przy wymianie?

Opublikowano

Chcesz zapakowac uzywke?

Opublikowano
  • Autor

Nigdzie nie moge znalesc zamiennika a oryginalne jest stanowczo za drogie...

W jednym z warsztatów krzykneli mi, ze sama czesc bedzie kosztowala sporo ponad 2000 no i + robocizna pewnie z 1000...

Opublikowano

nie jestem pewien ale chyba nie ma zamiennika dwumasa do b6/b7 z multitronikiem... albo przynajmniej ja takowego nie widziałem....

co do ceny to tyle dwumas nowy kosztuje.... a myślałeś że będzie to 100zł ? a zakup używki to loteria....

można też dać do regeneracji ale to też nie wiadomo ile posłuży... a i tania reg. nie jest....

Opublikowano

Cena w ASO to 2000

Opublikowano
  • Autor

No dobra ale nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie, czy przy wymianie tego koła trzeba jeszcze jakies czesci wymieniac przy okazji??

Napisze rowniez jakie mam objawy koła dwumasowego:

-Hurgot przy odpalaniu i gaszeniu

-Bardzo głośna praca na postoju i wolnych obrotach

-Jak sie tocze (bez gazu) i spworotem go dodaje jest szarpniecie

-Coraz czestsze szarpniecia na biegach

Opublikowano

jak już ściągasz koło dwumasowe to dobrze by bylo jak byś wymienił też tarcze + docisk - to jedna i ta sama robota ...

Opublikowano
  • Autor

A co ze sprzegłem? Na wiekszosci aukcji internetowych sa wystawione zestawy ze sprzegłem. Czy rowniez powinno byc wymienione?

Opublikowano

W multi nie masz sprzęgła, ja jestem po wymianie dwumasa poczytaj tutaj

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=154992.0

masz nawet zdjecia jak wygląda nowy, warto też zmienić śruby(zdjęcia)

p.s. jak chcesz to sprzedam ci swoje stare koło dwumasowe oddasz do regeneracji i będziesz miał taniej niż nowe- info priw :hi:

Opublikowano

jak już ściągasz koło dwumasowe to dobrze by bylo jak byś wymienił też tarcze + docisk - to jedna i ta sama robota ...

w automacie? :mysli:
Opublikowano
  • Autor

Juz postanowiłem :) kupuje nowe koło ... A co do wymiany to narazie pytam sie znajomych czy sobie dadza rade :P

Bobusiek dzieki za link ew. z tego co czytalem, ze zaplaciles 550zl za wymiane to moglbys mi podeslac numer i adres warsztatu gdzie Ci to zrobili :) bylbym wdzieczny...

Opublikowano

Znajomy mechanior mi to wymieniał, jak chcesz to pogadam czy Ci zrobi i za ile? :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.