Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Opony zimowe - rozmiar fabryczny 185 czy 195 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

185/65R15 czy 195/65R15 ? Ktore Goodyear ULTRA GRIP 7 beda najlepsze do mojego samochodu ? No i jakie mam do tego kupic felgi ?

Pozdrowienia!

Opublikowano

rozmiar to 195/65/15

Opublikowano

ja mam 185/65 15" , ponoć na zime lepszejsze węższe :P

Opublikowano

mial byc rozmair fabryczny :razz:

Opublikowano

Też słuszałem że na zime powinny być węższe. Chociaż ja mam taki sam rozmiar lato/zima.

Opublikowano
mial byc rozmair fabryczny

Przeciez rozmiar 185/65R15 jest zalecany przez firme audi mozna to sprawdzic na naklejce na klapce wlewu paliwa

Opublikowano

No tak podobnie jak 205/60R15

Opublikowano
No tak podobnie jak 205/60R15

Właśnie na takich przyprowadziłem z Niemiec - miała 2 nówki, 2 nówki dokupiłem - UG7

Opublikowano

Troche szerokie jak na zimowki ale jak masz takie to tylko pozostaje jezdzic :wink:

Opublikowano

U mnie tez takie siadzialy.. :) ale beda wezsze :D

Opublikowano

Jeszcze nad rozmiarem do rs nie myslałem, ale minimum 18 bo 17 nie wejdą na tarcze :cool:

Opublikowano

ja powiem tak: mam 195 i jezdzi sie super, bylem zmuszony (w trasie na ostrej dziurze poszly 2 opony) kupic 185...jazda mniej stabilna i ciagle mi sie ASR wlanczal...tak wiec moj wybor to tylko i wylacznie 195

Opublikowano

a u mnie firma zaleca 205/55/16 :wink:

Opublikowano

tez mam 205/55 R16 na zimę :) Zobaczymy czy dadzą radę...

Opublikowano

ja mam 195/65/15 i sie bardzo dobrze jezdzi :cool:

Opublikowano
a u mnie firma zaleca 205/55/16
rob czy ty jezdzisz na takich zimowkach? bo mam dylemat , pierwsza moja zima z quattro i nie wiem czy kupic stalowe fele i 195 czy alloys i zapodac 205 ???????
Opublikowano

hhacek, a od kiedy to w anglii macie zime :?:

Z tego co ja pamietam to jak ja bylem to snieg lezal moze najdluzej przez pol dnia. :mrgreen:

Opublikowano
od kiedy to w anglii macie zime
quattro i ja bedziemy wiekszosc zimy w Polsce dlatego w planach zakup opon, na angielski klimat pewnie kupil bym ośke ale kupilem quattro z zamiarem uzytkowania go w zime w Polsce
Opublikowano
a u mnie firma zaleca 205/55/16
rob czy ty jezdzisz na takich zimowkach? bo mam dylemat , pierwsza moja zima z quattro i nie wiem czy kupic stalowe fele i 195 czy alloys i zapodac 205 ???????

Jeżdżę, a nawet dwa miesiące zanim kupiłem zimówki, latałem na letnich.Ogólnie spoko tylko częściej uruchamia się ABS :cool:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
185/65R15 czy 195/65R15 ? Ktore Goodyear ULTRA GRIP 7 beda najlepsze do mojego samochodu ? No i jakie mam do tego kupic felgi ?

Pozdrowienia!

Cześć witam! moim zdaniem to weż przykład ze sportu konkretnie rajdów samochodowych, tam rajdówki na droge ośnieżoną mają pozakladane bardzo wąskie opony pewnie nie bez przyczyny i wydaje mi się że rozmiar 185 bedzie odpowiedni. ale to jest tylko moje skromne zdanie. Pozdrawiam :audi:

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 06-05-2007, 10:30 ]

ledwo się wiosna zaczęła, po co odkopujesz taki stary temat ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.