Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] szarpanie stukanie itp itd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witajcie.

Chciałbym powiedziec ze audi tez moze zastrajkowac generalnie.

Otóz podczas porannej jazdy,tuz po redukcji z4 na 3 gang przy ok 1200rpm wladca p. sie wy...tzn całkowicie stracił moc wielkie szarpanie do ok 2200rpm,niebiesko-biały dym z tyłu.8godz pozniej zapalil bez problemu ale na 3gary.szybka wizyta u mechanika kontrola kompresji i iiiiii praktycznie 0 na 1 garze.2dni pozniej wszystko wiadomo>pęknięty tłok dokl.jego denko.piekna szczelina idealnie dzieli tlok w poprzek wzdluz sworznia.W poniedzialek odbieram furke i postaram zrobic zdjecie.fajnie co?

podobno te motory sa trwale.a moze to jak zwykle po prostu pech?

czy ktos juz tak mial? pytam bo nie wiem czy trzymac mobilka czy po naprawie do zyda?

pozdrawiam kle,kle,kle :drunk:

Opublikowano

Miałem podobnie,wymieniłem wszystkie tłoki,pierscienie,panewki.Tłok był pękniety tak jak u ciebie.Z tego co wiem przypadłosc ta to wyjątek.Po naprawie zrobiłem 100tys wszystko ok :hi:

Opublikowano

Poszukaj sobie tematu Murzyna.

Jemu poszly uszczelnienia na turbinie przez co zassalo olej do silnika, a o efekcje nie musze mowic.

Opublikowano

nie ma co narzekac ze pekl tlok czy cokolwiek sie popsulo w silniku audi.

nigdy nie wiadomo w 100% jak poprzenicy eksploatowali samochod ile i jakie mial naprawy i jak wykonane. zwykle takie niespodzianki to sa skutki wczesniejszych przejsc.

tak wiec jezeli autko strajkuje to musi miec przyczyne ukryta w terazniejszosci lub przeszlosci.

zreszta....:

podobno te motory sa trwale.a moze to jak zwykle po prostu pech?

czy ktos juz tak mial? pytam bo nie wiem czy trzymac mobilka czy po naprawie do zyda?

no i tak to jest gdy zaczynaja sie klopoty autko sie sprzedaje.... nowy wniebowziety posiadacz nagle przezywa niespodzianke i zawiedziony narzeka na marke... :audi:

:a4fan:

Opublikowano

Ciekawe jaki przebieg miała niunia jak ją kupowałeś.Jak teraz jest na reanimacji i zrobią dobrze to nie sprzedawaj.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.