Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nie dzialaja tylne glosniki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem polega na tym ze nie graja glosniki w tylnych drzwiach. Myslalem ze poprostu ich nie mam az do wczoraj kiedy to zdjalem boczek z drzwi i mym zdziwionym oczom ukazaly sie orygijnalne glosniki (radio rowniez jest oryginalne). Autka nie mam od nowosci kupilem stukniete i wiadomo ze aby naprawic trzeba wszystko rozebrac myslalem ze przy skladaniu spec czegos nie podlaczyl ale sprawdzilem wszystkie kable siedza i w glosniku i za radiem....nie wiem czy dzialaly u poprzedniego wlasciciela ale teraz nie chodza. Slyszalem o jakims konfigurowaniu radia czyli moze byc poprostu ustawione na przednie glosniki czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze napisz nam, jakie masz radio. W Audi większość ma wyjścia na 2 głośniki, a resztę załatwia wzmacniacz, tak więc albo go nie masz wcale, albo masz uszkodzony/niepodłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje radio to audi symphony II by matsushita. Mozliwe ze wzmaczniacz jest walniety bo auto bylo stukniete wlasnie w prawy tylny bok. Jak sprawdzic czy on dziala wymontowac i zawisc do elektryka czy podlaczyc auto pod komputer? Czy ktos ma namiary na taki wzmacniacz (tylko nie salonowy)[br]Dopisany: 01 Luty 2008, 12:28 _________________________________________________www.allegro.pl/item305143878_audi_a4_02_rok_wzmacniacz.html

czy to mozliwe zeby czlowiek chcial za sprawny tylko 100 zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...