Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Elektryczne szyby proszę o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy mam następujący problem, myslałem że mam padnięty silniczek od podnoszenia szyb :confused4: bo nie działają , kupiłem nowy i dalej nie działa :shocked: czy ktoś z was miał taki problem, oraz jak go rozwiązać z góry dziękuje za wszystkie rady :hi:

Opublikowano

Troche sie kolego wysililes piszac tego posta

moze troche bardziej szczegolowo opiszesz

w ogole nic nie bangla, szyby ani drgna?

z pilota nie zjezdzaja? z przyciskow tez?

lewa? prawa? tył? przód?

zapinałeś VAG-a

troszke sie postaraj bo jasnowidzami nie jestesmy

Opublikowano
  • Autor

A więc tak nie działa prawy przód. Nie działa z pilota i przycisku. ;( Vaga nie podpinałem.

Opublikowano

A przewody w gumowej osłonce przy słupku sprawdzałeś, bo nie napisałeś a było wałkowane tyle razy.

Opublikowano
  • Autor

Tak wszystkie przewody i gniazda z kablami i wszystko na ok

Opublikowano

Tak wszystkie przewody i gniazda z kablami i wszystko na ok

sprawdz miernikiem , ktorys kabelek sie przelamal :)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie, a co moze być w B6 TYLKO w szybie kierowcy(pasazera działa normalnie) ze jak naciskam przycisk otwierania to efekt tego jest taki jkaby sie ktos bawił szybą jezdzac w dol i w gore cały czas...

Nie otwiera sie plynnie w dol tylko takimi skokami np. zjedzie do polowy na dol zamknie sie do 3/4 potem znowu zjedzie 2cm zamknie sie o 1cm potem zjedzie o 15cm i tak w kólko, trzymając caly czas przycisk. jak puszczam to zatrzymuje sie tam gdzie akurat stanie..

Padł przycisk? Moduł komfortu(ale tylko na szybie kierowcy by świrowało?). Pomocy!

Opublikowano

Panowie, a co moze być w B6 TYLKO w szybie kierowcy(pasazera działa normalnie) ze jak naciskam przycisk otwierania to efekt tego jest taki jkaby sie ktos bawił szybą jezdzac w dol i w gore cały czas...

Nie otwiera sie plynnie w dol tylko takimi skokami np. zjedzie do polowy na dol zamknie sie do 3/4 potem znowu zjedzie 2cm zamknie sie o 1cm potem zjedzie o 15cm i tak w kólko, trzymając caly czas przycisk. jak puszczam to zatrzymuje sie tam gdzie akurat stanie..

Padł przycisk? Moduł komfortu(ale tylko na szybie kierowcy by świrowało?). Pomocy!

Cosz silniczkiem jest albo linka sie zacina :confused4: rozbierz tapicerke i sprawdz fizycznie :)

Opublikowano

Moze i z silniczkiem ale mechanicznie raczej nie.. niema zadnego szurania czy innnych dziwnych dzwięków. Chyba najprościej bedzie mi przełożyć najpierw guziki i sprawdzic bo podobne one padają

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.