Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALF] Regulacja swiateł przy lampach nie działa...


sajmon8526

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałem sobie wyregulowac wczoraj swiatła przedliftowe i krecąc imbusem było zero reakcji na jedej i drugiej lampie :) nie miałem zbytnio czasu na grzebanie w tych lampach wiec zapytam was koledzy .Co mogło tam sie roleciec ze przy kreceniu wysokosci poziomu swiatła w lewej jak i prawej lampie sie nie zmienia.Krece w jedna i druga i zero reakcji.Podpowiedzcie jak szybko ten problem rozwiazac.Moze ktos miał cos podobnego.Z góry dzieki za pomoc.Pozdro dla wszystkich :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem z jedną lampą nie ustawiało góra dół i okazało sie że urwany niestety był zaczep i mogłem całym wkładem ruszać góra dół. Wiec podłożyłem sprężynkę i jest ok. Zobacz czy jak chwycisz za zarówke która jest w lampie możesz ruszać całym środkiem jak tak to masz już odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kręcisz imbusem to czujesz opór? Może obrobiła sie zębatka na przekładni zębatej do ustawiania. Tam są plastikowe ząbki i jak staneła ośka pozioma co podpiera odbłysnik to mogło wytrzeć ząbki. Druga opcja to urwane/wypiete zaczepy z odbłyśnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odpowiednią śrubką kręcisz? w każdej lampie masz dwie: od regulacji w poziomie i w pionie.. może przez pomyłkę kręcięłeś nie tymi? zawsze najlepiej od najprostrzych rzeczy zacząć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.Kurde zgbiłem mój wątek i dzis dopiero o nim spbie przypomniałem:)Jeżeli chodzi o ta reglacje to krece dobra sruba ta na srodku lampy.Widze rowniez ze zebatka sie kreci i nie jest obrobiona a czy moge ruszac swobodnie zarówka to niezbyt jest opór jakby wszystko sie dobrze trzymało.Kurde w nocy za nisko mi swieci i musze te lampy podniesc troche a regulacja i w jednej i drugiej nie działa jak na złosc:)Bede chyba msiał wyjac ta lampe i rozebrac i zobaczyc w czym siedzi problem :mysli:. niedługo mam zamiar polifty załozyc ale jeszcze troszke czas potrzebuje bo kase na co innego potrzebuje a pozatym te tez ładnie swieca tylko ze za nisko.W deszczu tez chu...wka jest bo nic nie widac zbytnio :wallbash: a swiatła musza byc na 100% idealne bo teraz tej zwierzyny lata po polach i drogach ze masakra jest jak wyskoczy i sie nie zauwazy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...