Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale kto bogatemu zabroni...

I fabie kupił :shocked:

Chciał mieć coś niepozornego.

Ma jeszcze Octavie. :) Poprostu lubi Skode.

A w octavce ma fajne kólka 17 ATSy z oponkami 255 :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chciał mieć coś niepozornego.

Mógł sobie SMARTA zapodać po zarezaniu miałby wyjście z progów zwalniających niczym Małysz :naughty:

Opublikowano

Tomek wyslij mi na PW numer do goscia od SOLARDACHU porfavour

Opublikowano

Tomek wyslij mi na PW numer do goscia od SOLARDACHU porfavour

Karol byłem dziś u niego i może jutro też będę

fon poszedł na PW łokarimaska san

Opublikowano

Tomek link moskala jest od Ciebie z ulicy, moze znasz/kojarzysz goscia czy warto po to jechac?!

Tomek dzieki za nr :):notworthy:

Opublikowano

Tomek link moskala jest od Ciebie z ulicy, moze znasz/kojarzysz goscia czy warto po to jechac?!

Tomek dzieki za nr :):notworthy:

chłopaki zróbcie to dla mnie podjedźcie obczaić , zobaczcie co zostało mi wczoraj z parówy :

milanwek.th.jpg mil2x.th.jpg

;( ;( ;( ;( zostałem bez auta :thumbdown:

Opublikowano

Tomek link moskala jest od Ciebie z ulicy, moze znasz/kojarzysz goscia czy warto po to jechac?!

Tomek dzieki za nr :):notworthy:

No faktycznie gdzieś kolo mnie ale nie kojarze miejsca tutaj dużo ludzi ma mini komisiki a ja raczej tylko tutaj "sypiam" (i jestem napływowy) nie kręce się po okolicy i nie kojarze nr bo tutaj nie idą one po koleji tylko jest poszatkowane mogę zobaczyć ale dopiero jutro albo po jutrze bo wcześniej nie dam rady a co konkretnie interesuje

Opublikowano

Tomek link moskala jest od Ciebie z ulicy, moze znasz/kojarzysz goscia czy warto po to jechac?!

Tomek dzieki za nr :):notworthy:

chłopaki zróbcie to dla mnie podjedźcie obczaić , zobaczcie co zostało mi wczoraj z parówy :

milanwek.th.jpg mil2x.th.jpg

;( ;( ;( ;( zostałem bez auta :thumbdown:

uuuu a gdzie to się stało bo w tle widze octavke z Bielska...

Opublikowano

ułaaaaa ale brzydko uderzony...

Opublikowano

uuuu a gdzie to się stało bo w tle widze octavke z Bielska...

w Milanówku

Opublikowano

uuuu a gdzie to się stało bo w tle widze octavke z Bielska...

Cały temat jest poruszony w Moja A4 u Moskala...

Opublikowano

ułaaaaa ale brzydko uderzony...

no widać ze chyba ktoś Cię najpierw w pupcie zabadał i dopiero dojechałeś przodem blotniki z tyłu w namiot poszły więc pewnie giry się wygły

Pytam co interesuje bo nie wiem czy coś wiesz o tym aucie z linku co mam zobaczyć silnik środek ? bo po serwisach jeździć raczej nie dam rady nie mam czasu

spadam będe wieczorem

Opublikowano

uuuu a gdzie to się stało bo w tle widze octavke z Bielska...

Cały temat jest poruszony w Moja A4 u Moskala...

ale ja nie chce całego tematu chciałem tylko wiedzieć gdze to się stało

Opublikowano

Pytam co interesuje bo nie wiem czy coś wiesz o tym aucie z linku co mam zobaczyć silnik środek ? bo po serwisach jeździć raczej nie dam rady nie mam czasu

spadam będe wieczorem

ogólnie sprawdzić organoleptycznie , ewentualnie jesli da rade to zvagować , jesli masz kompa

Opublikowano
  • Autor

dziś frekwencja na spocie poprostu rewelacyjna :decayed:

Opublikowano

tzn? :)

Opublikowano
  • Autor

tzn? :)

trzeba było być :cool1:

Opublikowano

przypuszam jaka była. Trzeba było nie przenosić spotó z weekendu to pewnie bym był... :decayed: :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.