Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a pracujesz w Skodzie?

tak :)

To ile mamy znizek na czesci :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a pracujesz w Skodzie?

tak :)

To ile mamy znizek na czesci :gwizdanie:

Nie wiem czy jestem w stanie zalatwic jakas znizke na czesci bo jeszcze nie obczailem wszystkiego ale jesli chodzi o zakup nowej szkody to mozemy sie dogadac :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale Skodami ( fabia ) jeżdżą pedofile w podeszłym wieku :gwizdanie:

Opublikowano

ale Skodami ( fabia ) jeżdżą pedofile w podeszłym wieku :gwizdanie:

:good:
Opublikowano

ale Skodami ( fabia ) jeżdżą pedofile w podeszłym wieku :gwizdanie:

hehe nie interesuje mnie kto bedzie jezdził byle tylko kupil u mnie :tongue4::decayed:

Opublikowano

a pracujesz w Skodzie?

tak :)

kolega z forum GRYFI też pracuje w Skodze w BB :)[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 12:13_________________________________________________oj Cuber znam Fabie która by bez problemu zrobiła Twoją b7 3.0 na światłach :decayed: :decayed: :decayed:

i wcale nie jezdzi tym podstarzały dziadek :)

A ta fabia kupiona była w Skodzie przy Zakopiance własnie. Ale juz 3 lata temu kolega to sobie sprawił.

Opublikowano

ale Skodami ( fabia ) jeżdżą pedofile w podeszłym wieku :gwizdanie:

Cuber mocne określenie :gwizdanie:. Ciekawe jak by wypowiedział się forumowicz, którego ojciec ma fabię :naughty:

Opublikowano

:hi:

Nie widziałem księdza w fabii ale zakonnice tak...

Opublikowano

:hi:

Nie widziałem księdza w fabii ale zakonnice tak...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 12:32_________________________________________________

ale Skodami ( fabia ) jeżdżą pedofile w podeszłym wieku :gwizdanie:

Cuber mocne określenie :gwizdanie:. Ciekawe jak by wypowiedział się forumowicz, którego ojciec ma fabię :naughty:

nex co Ty masz z tym przyrównywaniem wszystkiego do rodziców...

Opublikowano

wszystkiego czyli czego?? :naughty: , nie przypominam sobie żebym coś więcej przyrównywał do rodziców :cool1:siemian co byś teraz powiedział jak by twój ojciec miał fabie :decayed: :decayed:

Opublikowano
[quote

oj Cuber znam Fabie która by bez problemu zrobiła Twoją b7 3.0 na światłach :decayed: :decayed: :decayed:

i wcale nie jezdzi tym podstarzały dziadek :)

Ehh.. Marek chyba Cię poniosło :good:

no chyba że to twoja Fabia zarezana przez ciebie (CS tunning :naughty:) no to bym jeszcze uwierzył

Opublikowano
[quote

oj Cuber znam Fabie która by bez problemu zrobiła Twoją b7 3.0 na światłach :decayed: :decayed: :decayed:

i wcale nie jezdzi tym podstarzały dziadek :)

Ehh.. Marek chyba Cię poniosło :good:

no chyba że to twoja Fabia zarezana przez ciebie (CS tunning :naughty:) no to bym jeszcze uwierzył

No chyba nie :)

250 konna zeszperowana Fabia objedzie bez problemu 3.0 tdi po chipsie.

Zresztą Dawidn też tym jechał więc może to potwierdzić :decayed::naughty:

Opublikowano

No chyba nie :)

250 konna zeszperowana Fabia objedzie bez problemu 3.0 tdi po chipsie.

Zresztą Dawidn też tym jechał więc może to potwierdzić :decayed::naughty:

No ale to chyba mówisz o nie "cywilnym" aucie bo z tego co pamiętam to w fabiach szyby przednie pękały po wjechaniu przodem na krawężnik taką miała sztywnośc buda więc przy tej mocy to by chyba sam przód odjechał a pupa została a takie rezane na maksa na rajdy fury to nie można porównywać bo widziałem twingo wykręcone też na ponad 200PS i też by nie jeden miał z tym problem ale co z tego jak motor wytrzymuje kilka tyś km.

Opublikowano
  • Autor

oj Cuber znam Fabie która by bez problemu zrobiła Twoją b7 3.0 na światłach :decayed: :decayed: :decayed:

i wcale nie jezdzi tym podstarzały dziadek

Siemian a co to ma do rzeczy ? :mysli: nie rozumiem wogole po co to napisałes :gwizdanie: czy ja cokolwiek napisałem ze Ja objade moim byłym B7 kazdą Fabie ? No chłopie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

A co do pedfili w podeszłym wieku to od jakiegoś dłuższego czasu chodzi taki dowcip wsórd kierowców no ale widac ze chyba nie kumasz OCB

a skad się wziął ? kiedyś w TV pokazywali pedofila którego aresztowana na drodze i zgadnij z czego wysiadał ? :naughty:

Opublikowano

podobno miałeś pracować :gwizdanie:

No i pracowałem ale...

Kutwa moje A4 to normalnie jakaś padaka :wallbash:

Nie dość że jakaś menda mi wyje z tyłu to jeszcze mi się wycieraczki zjebały :disgust:

Normalnie te same problemy jak za czasów escorta :kox:

ale Skodami ( fabia ) jeżdżą pedofile w podeszłym wieku :gwizdanie:

nex, jaki to punkt regulaminu :naughty: 19 :?: :kox::polew:

Opublikowano
  • Autor

Jarko nie cfaniakuj :cool1:

Opublikowano

:tongue4:

BTW co to za dowcip bo nie znam :?:

Aha i jakby co to na spota dzisiaj nie jadę, muszę tego granatowego parcha naprawić.

Jak ktoś chce ramki to niech mnie próbuje ścigać tak od 21.00.

Opublikowano

:tongue4:

BTW co to za dowcip bo nie znam :?:

Aha i jakby co to na spota dzisiaj nie jadę, muszę tego granatowego parcha naprawić.

Jak ktoś chce ramki to niech mnie próbuje ścigać tak od 21.00.

A to pupa :) no to na następnego wpadnę i kupię ramki :naughty:

podobno miałeś pracować :gwizdanie:

No i pracowałem ale...

Kutwa moje A4 to normalnie jakaś padaka :wallbash:

Nie dość że jakaś menda mi wyje z tyłu to jeszcze mi się wycieraczki zjebały :disgust:

Normalnie te same problemy jak za czasów escorta :kox:

ale Skodami ( fabia ) jeżdżą pedofile w podeszłym wieku :gwizdanie:

nex, jaki to punkt regulaminu :naughty: 19 :?: :kox::polew:

Właściwie to ja mam podobnie, łożysko i łącznik stabilizatora :decayed:

Opublikowano

Jakby co to kilka sztuk mam w aucie, możesz dzwonić to się gdzieś spikniemy :)

Opublikowano

:hi: :hi: w ten piekny upalny dzien.

Trzeniek mam fajne palto jakbys chcial to moge Ci odstapic

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.