Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

themon FIS założony i śmiga aż miło, za***ista sprawa :kox: resztę masz u mnie w temacie w Moja A4 :)

Wpadaj na spota we wtorek :wink4:

A w drodze powrotnej jak zjechałem z Igołomskiej w NH to mnie zatrzymał klan Boseron'a :decayed: i gość powiedział że mandacik ze 200zł i 4 punkty pomimo tego że w ogóle mnie nie zmierzył suszarką, nie chciałem się z nim kłócić tylko powiedziałem że będzie największa wyprzedaż w MM pod koniec miesiąca to po dłuższej gadce mnie puścił i obyło się bez mandatu :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

PABLO i znowu masz nowych kolegów :decayed:

Opublikowano

PABLO i znowu masz nowych kolegów :decayed:

Mam ich za dużo i nie wiem do kogo dzwonić i komu pw pisać :decayed::polew:

Opublikowano

:hi:

witam z nad Morza..... w końcu 2 dni cieplutkie i człowiek mógł sie poopalać, powiem Wam ze woda w morzu dziś cieplutka, byłem aż zdziwiony,ryby w knajpkach za***iste :kox:

Pablo no to teraz bedziesz musiał coś spod lady zostawić na tej wyprzedaży :naughty: jakaś gazetka juz jest do tego?

Coke live ja chętnie tylko do tego czasu nie wróce jeszcze

nex dobry ten zestaw CB bo nawet tu w Mielnie Cie odbieram :wink4::decayed:

siemian powinieneś uczyć grafiki :good:

Trzeniek jeszcze raz Cie zobacze pod Carefurem w czwartek to :bicz:

i całej reszcie pozdrowienia :wink4:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 00:08_________________________________________________aha Adamek górą już nastawiam budzik na 3.00 :bokser:

Opublikowano

Ja właśnie przyjechałem z miasta, rynek pusty przez ten coke live, na końcu podjechaliśmy na bora i tyle niebieskich świateł dawno nie widziałem, Boseron jakie oni mają akumulatory w tych astrach i KIA :?: :D:decayed:

O której ten Adamek będzie walczyć :mysli:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

PABLO na drodze Trzebinia - Kraków mniej więcej na wysokości miejscowości Filipowice zasięg 14km po słupkach da się jeszcze rozmawiać, 6km idealnie czysta rozmowa. Oczywiście bez xenona, na halogenach. PABLO wazelinę więc możesz zachować dla kogo innego :naughty: :naughty:.[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 15:01_________________________________________________BTW

:decayed:

Opublikowano

BTW

:decayed:

przetłumaczyc?

siemian:

szlaaaaaAaaAaaAAg moje sprzeglo!! :decayed:

btw siemanko :hi:

bylem dzis na paintballu na fortach przy ul. fortecznej - polecam :)

Opublikowano

:hi: hi Amigos

Dawid fajne te forty osobiście je zwiedziłęm w nocy w szerz i w zdłóż gierka musiała być przednia :good:

Pablo w astrze są 2 akumulatory jeden z tyłu drugi z przodu :naughty: dają rade.

p.s. po całym dniu słońca zaczyna padać.... :disgust:

Opublikowano

Boseron ale Ci dobrze :decayed:. Ja już muszę wracać do pracy :angry:

Opublikowano

:hi:

Ale praży na polu :decayed:

nex i po kiego przepłacać za niby lepszy markowy sprzęt :naughty:

Pablo w astrze są 2 akumulatory jeden z tyłu drugi z przodu :naughty: dają rade.

Wiedziałem że jakoś muszą oszukiwać z tym prądem :decayed:

Opublikowano

Boseron ale Ci dobrze :decayed:. Ja już muszę wracać do pracy :angry:

ja jeszcze tydzień nad Morzem a później jeszcze 2 tygodnie urlopu :naughty:

nie ma jak wypić zimne piwko na plaży przy szumie fal wieczorkiem :kox:

Opublikowano

Boseron ale Ci dobrze :decayed:. Ja już muszę wracać do pracy :angry:

ja jeszcze tydzień nad Morzem a później jeszcze 2 tygodnie urlopu :naughty:

nie ma jak wypić zimne piwko na plaży przy szumie fal wieczorkiem :kox:

wieczorem nie ma fal ... może Ci w głowie już szumi ? pora spać :decayed:

Opublikowano

jak wieje to są a i piwko szumi to prawda Trzenisławie :decayed: , jeszcze tylko jedno zimne papierosek i do spanka..... jutro wycieczka do Sopotu , nie byłem tam z 15 lat :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 22:52_________________________________________________a to z dzisiejszego spaceru z moją Niunią :wink4: godzina 19.30

a8e65a762e6d053emed.jpg[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 23:09_________________________________________________i z ośrodka :

590febaeb17b5538med.jpg

Opublikowano

[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 22:52_________________________________________________a to z dzisiejszego spaceru z moją Niunią :wink4: godzina 19.30

a8e65a762e6d053emed.jpg[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 23:09_________________________________________________i z ośrodka :

590febaeb17b5538med.jpg

:good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Na tym drugim zdjęciu jak taki prawdziwy tatuś wyglądasz :naughty::good:

I jakieś foczki widzę tam na leżaczkach :cool1:

Opublikowano

foczki są tylko że moja mnie pilnuje :gwizdanie: poza tym ja tu jestem z Moimi dwoma Foczkami najładniejszymi pod słońcem

dobra czas na sen :hi:

Opublikowano

Boseron ale Ci dobrze :>

A słyszałem że nawałnice przeszły nad pomorzem, jak tam u ciebie :gwizdanie:

Fotki :good:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 02:20_________________________________________________ Gasimy :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.