Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: witajcie, to też jest dobre :wink4:

300px-Projekt_pomnika_LK.jpg[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 11:36_________________________________________________kur.a musi tak padać :wallbash:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Na zakopiance nie pada :decayed:

Opublikowano

Było jechać na Chorwację :naughty:

Opublikowano

od soboty ma być ładnie więc zobaczymy..... zobaczyć sztorm w deszczu też fajnie :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

kpisz? :decayed:

Oczywiście :decayed:

A chcesz żeby Janusz przyjechał do Ciebie :kox::polew:

Witam Grono :hi:

Czy myślicie że to mogłoby pogodzić naród :mysli:

mVkc9-d401609d.jpg

:slina::good:

:hi: :hi:

Chyba aż tak go to nie uraziło :cool1:

Poza tym, sporą zabawę macie na tym forum :decayed:

Opublikowano

Horas daj adres :decayed: :decayed: :polew:. Jadę do Tele Radio man na strojenie CB. Pozdro :hi:

Opublikowano

Horas daj adres :decayed: :decayed: :polew:. Jadę do Tele Radio man na strojenie CB. Pozdro :hi:

Tylko który? :naughty:

Zameldowania czy zamieszkania :tongue4:

A właśnie jeśli mogę wiedzieć ile w sumie Cię to radio+ antena wyniosło?

Opublikowano

Horas daj adres :decayed: :decayed: :polew:. Jadę do Tele Radio man na strojenie CB. Pozdro :hi:

Tylko który? :naughty:

Zameldowania czy zamieszkania :tongue4:

A właśnie jeśli mogę wiedzieć ile w sumie Cię to radio+ antena wyniosło?

Horas91 wystarczy że dasz kilka stron wcześniej to zobaczysz które linki mu podałem w poście i sobie zobaczysz na cenę :)

Opublikowano

Siema Panowie,

W sobotę wieczorem i niedzielę jestem w krk, leci ktoś na coke ??

Opublikowano

Siema Panowie,

W sobotę wieczorem i niedzielę jestem w krk, leci ktoś na coke ??

Prawdopodobnie zaglądnę... ale nic nie obiecuje, bo jak na razie nie mam z kim jechac :wallbash:

Opublikowano

leci ktoś na coke ??

wrclaguna, Adas :naughty:

Też się wybierałem, ale za dużo wydatków ostatnio i odpuszczam...

Opublikowano

leci ktoś na coke ??

wrclaguna, Adas :naughty:

Też się wybierałem, ale za dużo wydatków ostatnio i odpuszczam...

Kupie od ciebie ramki klubowe i już masz 12 zł :naughty:

Opublikowano

Ja jeszcze na 100% nie wiem czy dojadę na cooke czy może standardowo rynek :naughty: Bo bilety dość drogie za jeden dzien :confused4:

Opublikowano

leci ktoś na coke ??

wrclaguna, Adas :naughty:

Też się wybierałem, ale za dużo wydatków ostatnio i odpuszczam...

Kupie od ciebie ramki klubowe i już masz 12 zł :naughty:

Szaleństwo :kox:

Ja jeszcze na 100% nie wiem czy dojadę na cooke czy może standardowo rynek :naughty: Bo bilety dość drogie za jeden dzien :confused4:

W zasadzie to i tak dobrze grać będą tylko w piątek :wink4:

Opublikowano

leci ktoś na coke ??

wrclaguna, Adas :naughty:

Też się wybierałem, ale za dużo wydatków ostatnio i odpuszczam...

Kupie od ciebie ramki klubowe i już masz 12 zł :naughty:

Szaleństwo :kox:

Ja jeszcze na 100% nie wiem czy dojadę na cooke czy może standardowo rynek :naughty: Bo bilety dość drogie za jeden dzien :confused4:

W zasadzie to i tak dobrze grać będą tylko w piątek :wink4:

Właśnie ja się do piątku przymierzam :naughty:

Opublikowano

A ja pierdziele płacić za bilety, mam pod nosem i z balkonu wszystko słyszę, najwyżej lornetkę wezmę jak bym któregoś pajaca nie mógł dowidzieć :decayed:

Opublikowano

A ja pierdziele płacić za bilety, mam pod nosem i z balkonu wszystko słyszę, najwyżej lornetkę wezmę jak bym któregoś pajaca nie mógł dowidzieć :decayed:

Pablo to po co Ci auto jak możesz jezdzić tramwajem i zaglądać przez lornetke do innych aut... :decayed: :decayed:

Opublikowano

A ja pierdziele płacić za bilety, mam pod nosem i z balkonu wszystko słyszę, najwyżej lornetkę wezmę jak bym któregoś pajaca nie mógł dowidzieć :decayed:

Pablo to po co Ci auto jak możesz jezdzić tramwajem i zaglądać przez lornetke do innych aut... :decayed: :decayed:

Pajaca na scenie a nie w aucie :decayed:

Opublikowano

PABLO zestaw zestroiłem i powiem Ci że przy skręconym SQ prawie na maxa żeby nie szumiało w ogóle w mieście to odbiór jest może krótki bo 2-3 km ale zgrzytu nie ma żadnego, tylko czyste głosy. HIDY jednak jakie by nie były sieją o 1/3 zsięg ;/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.