Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemian Ty to byś sprzęgło w traktorze nawet zajeździł :cool1:

no bo jak takie słabe robią... Ale przecież to sprzęgło miało nalatane 230 tys. i nie wiadomo ile pożarów zaliczyło więc trudno się dziwić :decayed: :decayed:

w sumie racja, jak na spalone, i zalane prezentuje się całkiem dobrze :decayed:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemian Ty to byś sprzęgło w traktorze nawet zajeździł :cool1:

no bo jak takie słabe robią... Ale przecież to sprzęgło miało nalatane 230 tys. i nie wiadomo ile pożarów zaliczyło więc trudno się dziwić :decayed: :decayed:

w sumie racja, jak na spalone, i zalane prezentuje się całkiem dobrze :decayed:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

On nawet by zajeździł sprzęgło w jelczu :kox::polew::decayed:

W końcu mam wolne to zawitam na spocie, mam nadzieje że nie zj**ie się pogoda wieczorem jak wczoraj :thumbdown:

Opublikowano

Jak wytrzymalo 230 tys km to jest jakies super sprzeglo :kox:

Opublikowano

Jak wytrzymalo 230 tys km to jest jakies super sprzeglo :kox:

w tym. 100tys. mojej jazdy... :decayed::naughty:

Opublikowano

Jak wytrzymalo 230 tys km to jest jakies super sprzeglo :kox:

w tym. 100tys. mojej jazdy... :decayed::naughty:

No to byla wyspac tarcza :wink4: ze tyle wytrzymala
Opublikowano

Jak wytrzymalo 230 tys km to jest jakies super sprzeglo :kox:

w tym. 100tys. mojej jazdy... :decayed::naughty:

No to byla wyspac tarcza :wink4: ze tyle wytrzymala

Aż tak bardzo lubisz zapach palonego sprzęgła o poranku? :naughty:

Opublikowano

tiaaa... zamiast zapachu świeżej kawki... :decayed:

Opublikowano

http://allegro.pl/item1189620975_sprzedam_audi_a4_b5_lekki_tuning.html

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 15:09_________________________________________________Siemian kupiłbyś sobie taką honde i ją zrobił to miałbyś prawdziwego pincet konnego popierdalacza z 1.4 z tyłu :decayed:

Opublikowano

http://allegro.pl/item1189620975_sprzedam_audi_a4_b5_lekki_tuning.html

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 15:09_________________________________________________Siemian kupiłbyś sobie taką honde i ją zrobił to miałbyś prawdziwego pincet konnego popierdalacza z 1.4 z tyłu :decayed:

sprzedajesz swoją :naughty:

tylko to nie Q i po co te pincet koni :wink4:

Opublikowano

http://allegro.pl/item1189620975_sprzedam_audi_a4_b5_lekki_tuning.html

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 15:09_________________________________________________Siemian kupiłbyś sobie taką honde i ją zrobił to miałbyś prawdziwego pincet konnego popierdalacza z 1.4 z tyłu :decayed:

sprzedajesz swoją :naughty:

tylko to nie Q i po co te pincet koni :wink4:

Tak bardzo podobna do mojej :polew::decayed:

Niezły zapierdalacz, w takim aucie nie potrzebne Q :kox:

Opublikowano

no wkońcu ma jakieś pożądne auto, teraz wszystko zależy od niego :good:

Opublikowano

Kto się piszę dziś na spota :?: :)

Opublikowano
  • Autor

Kto się piszę dziś na spota :?: :)

Ja dziś odpuszczam bo mam urwanie głowy ale za Tydzień już bede bankowo....

Opublikowano

A ja się zaraz zbieram :cool1:

Opublikowano

ja też dzisiaj odpuszczam :)

Opublikowano

Kto się piszę dziś na spota :?: :)

Ja dziś odpuszczam bo mam urwanie głowy ale za Tydzień już bede bankowo....

Ja za tydzień też będę :gwizdanie:

Ok jadę zaraz auto spłukać i mam nadzieję że nie będzie takiej "Wojny światów" jak wczoraj :decayed:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 17:22_________________________________________________Co myślicie o tym aucie http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=c14694970

Kolega miał kupić A3 ok 2003r ale za dobrą sztukę trzeba niestety dać te 35tys. i jednak woli coś kupić tańszego jak ten opel.

Podobają mu się 3drzwiówki.

Opublikowano

Panowie, ktoś mi rozwinie wątek szkody parkingowej tj. Policja, mandat itd?[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 18:26_________________________________________________[quote

Opublikowano

dobry wieczor :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.