Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jechałam tamtędy o tej porze i nic nie widziałam??? :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Włącznie TVN Turbo bo pokazują w Moto on nowe A8 a za pół godziny będzie w OPT RS4 canotny od nas z forum :) [br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 18:02_________________________________________________Tomasz nie mogę coś przyzwyczaić do Twojego nowego nicka :)

Opublikowano

Hi :hi:

Tomasz nie mogę coś przyzwyczaić do Twojego nowego nicka :)

Łaj :wink4:

najprawdopodobniej padł wysprzęglik... Szkoda że nie mam zdjęcia jak mnie pchacie... w sensie auto :decayed: :decayed: :decayed:

jak to pisał nasz wieszcz narodowy "No toś urwał Marek" :naughty:

Opublikowano

Hi :hi:

Tomasz nie mogę coś przyzwyczaić do Twojego nowego nicka :)

Łaj :wink4:

najprawdopodobniej padł wysprzęglik... Szkoda że nie mam zdjęcia jak mnie pchacie... w sensie auto :decayed: :decayed: :decayed:

jak to pisał nasz wieszcz narodowy "No toś urwał Marek" :naughty:

Bo zawsze byłeś pakiet S-Line :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 20:53_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=153735.0[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 22:09_________________________________________________[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 22:56_________________________________________________Panowie podejdą te ramki do mnie bo w opisie jest napisane że niby do B6 od 00-05 :mysli:

http://dido.win.pl/sklep2/audi-a4s4-0005-p-16.html

Czy takie kupić => http://allegro.pl/item1156043785_ramki_chromowane_na_zegary_audi_a4_b5_a6.html

Opublikowano

PABLO widze, ze uwielbiasz rozmawiac sam ze soba :D

Opublikowano

PABLO widze, ze uwielbiasz rozmawiac sam ze soba :D

:polew:

Ja nie wiem co to za pustki dzisiaj, zebrałem wszystkie wiadomości w 1 poście :decayed:

Opublikowano

Ok, nie przeszkadzam Ci :D

Opublikowano

Ok, nie przeszkadzam Ci :D

Nie śmiej się bo dam Ci bana na imprezie :kox::polew:

Opublikowano

do spania bąki :evil:

Opublikowano

do spania bąki :evil:

Co imprezowicz :naughty:

Opublikowano

:hi: na starych wlosciach.

Wszedzie dobrze ale w domu najlepiej :)

Opublikowano

cześć Kerczi buszmenie , wróciłeś już z tego wschodniego zadupia? :wink4:

Opublikowano

Panowie dawać na TVN Turbo będzie RS4 Cantony :kox:

Opublikowano

wrocilem :)

byl juz ten rs4??

Opublikowano

Panowie co myślicie o tej A3 bo szukam dla kolego ładną A3 i jest taka która jeszcze się mieście w pułapie cenowym.

Na pewno miała robiony przód SF czyli duży grill bo taki wszedł w połowie 2004r.

http://moto.allegro.pl/item1186460625_okazja_niesamowite_audi_a3_140_koni.html[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 00:37_________________________________________________

wrocilem :)

byl juz ten rs4??

Tak ominąłeś ale powinny być jeszcze powtórki także looknij sobie na gazetkę odcinek 7 seria 14 :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=136496.0 :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano
:bry::)
Opublikowano

:bry::)

:hi:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.