Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeniek nie ma mnie wieczorem bo dziś mam ostatnią przed urlopem służbe :notworthy:

Pablo dałem cynka kolegom i dzis będą polować tylko na Ciebie :decayed: ale nie przejmuj sie załatwiłem Ci najlepsza cele na Monte- na parterze co bys sie nie nachodził za dużo z telewizorem i dvd :naughty:

No to poczekaj będziesz chciał dobry rabat :naughty::tongue4::decayed:

Zresztą nie wiem czy przyjadę bo praktycznie nikt się nie deklaruje a rano trzeba wstać i iść na ostatni dzień do pracy przed urlopem :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo i Boseron jada razem na urlop :good: :good: :good:

Opublikowano

Pablo i Boseron jada razem :good: :good: :good:

A ty też jedziesz :?:

Opublikowano

Pablo i Boseron jada razem :good: :good: :good:

A ty też jedziesz :?:

wlasnie nie jasno napisalem

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ok ja zamykam MM2 i czas zmykać stąd :decayed:

Opublikowano

Pablo żartowałem ( rabacik sie zawsze przyda no nie :wink4: )

Opublikowano

No to jedzie ktoś na Bora Bora bo nie wiem czy wyruszać :wink4:

Opublikowano

No to jedzie ktoś na Bora Bora bo nie wiem czy wyruszać :wink4:

ja sie moge wybrac ;)

Opublikowano

Panowie studiuje na forum wymiane wachaczy :mysli:

czy żeby wymienić przednie gorne rzeczywiście trzeba ściągać kolumne???

Przerabiał ktoś ten temat??

Opublikowano

Panowie studiuje na forum wymiane wahaczy :mysli:

czy żeby wymienić przednie gorne rzeczywiście trzeba ściągać kolumne???

Przerabiał ktoś ten temat??

Zlota ja wmieniałem przednie górne i nie ściągałem kolumny ale rzeczywiście cięzko jest do nich podejść kluczem, oczywiście mowa o b5 czyli taki jak Ty masz, pozdrawiam Malutka :tongue4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 21:53_________________________________________________dalej sie nie moge nadziwić jaka piękna pupka :slina::wink4:

Opublikowano

psikałeś je wcześniej wd40??? czy dało się odkręcić jakoś??[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 21:58_________________________________________________ok, dzięki już znalazłam :wink4:

nawet zdjęcia są :>

Opublikowano

psikałeś je wcześniej wd40??? czy dało się odkręcić jakoś??[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 21:58_________________________________________________ok, dzięki już znalazłam :wink4:

nawet zdjęcia są :>

psikałem wd-40 , jak chcesz moge Ci popsikać

Opublikowano

Ja za tydzień uderzę na Bora albo zakopiankę.

Pablo żartowałem ( rabacik sie zawsze przyda no nie :wink4: )

Ja też żartowałem :wink4:

Opublikowano

psikałem wd-40 , jak chcesz moge Ci popsikać

Boseron uważaj bo jak Boseronowa sobie poczyta to też Ci dopsika w WDupcie ze 40 klapsów :naughty:

Właśnie skończyłem więc uderzę na Bora na chwile zobacze co za zasadzke twoi koledzy przygotowali :tongue4:

Opublikowano

Nic się nie dzieje lookałem przez lornetkę :decayed:

Opublikowano

Nic się nie dzieje lookałem przez lornetkę :decayed:

:polew: :polew:
Opublikowano

psikałem wd-40 , jak chcesz moge Ci popsikać

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie ja z innej beczki pożyczyłem od kolegi GPS zeby nie trafić na fotoradar po drodze i nie ma w nim chyba fotoradarów jestem w stanie jakoś sobie je wgrac czy jak , GPS to TomTom ONE jakis słaby model ,co trzeba zrobić ściągnąć zneta pewnie ale jak skąd i czy bezpłatnie to zrobie? jestem laikiem jeżeli chodzi o GPS

Opublikowano

Panowie ja z innej beczki pożyczyłem od kolegi GPS zeby nie trafić na fotoradar po drodze i nie ma w nim chyba fotoradarów jestem w stanie jakoś sobie je wgrac czy jak , GPS to TomTom ONE jakis słaby model ,co trzeba zrobić ściągnąć zneta pewnie ale jak skąd i czy bezpłatnie to zrobie? jestem laikiem jeżeli chodzi o GPS

Boseron zapomniałeś do kogo możesz uderzyć z pytaniem :gwizdanie:

Który masz model :?:

Wchodzisz na http://poi4am.prv.pl/

A następnie wszystkie pliki należy wgrać bezpośrednio do katalogu z mapą i następnie uaktywnić w zarządzaj/pokazuj UM

Najlepsza baza fotoradarów jest w Automapie i jeśli masz możliwość pożycz od kogoś navi z tą mapą bo Tomtom jest dobry ale na europę a nie na pl :wink4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 23:46_________________________________________________Ja też mam pytanie ale z innej beczki :decayed:

Może ktoś pomoże od nas :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10354.msg1760313#msg1760313

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.