Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czytałem ostatnio artykuł "obóz 731" i o tym jest ten film "Man Behind the Sun" to co robiły te Japońce z ludzmi to nie do pomyślenia hitlerowcy i mengele to przy nich nic. Robili takie doświadczenia na ludziach że włos się jeży a amerykańce dali im potem nietyklanosć w zamian za dokumentacje z tych doświadczeń co za świat.

Opublikowano

Tomek jade do Mielna znalazłem taki fajny pensjonacik z basenem więc powinno być spox......

Zlota czy na Avatarze to Twoja pupka bo jezeli tak to .......paluszki lizać :tongue4:

Opublikowano

Zlota czy na Avatarze to Twoja pupka bo jezeli tak to .......paluszki lizać :tongue4:

Łukaszek żadnej nie przepuści :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

przepuści przepuści :decayed: zapytałem bo fajne majtki :wink4:

Opublikowano

Lukasz a kiedy do Mielna?

Opublikowano

Stoi policjant (Boseron) :decayed: przy automacie z woda sodową, wrzuca monetę,

wypija szklankę wody, po czym znów wrzuca monetę i tak przez

dłuższy czas.

Za nim stoi zniecierpliwiony tłum.

- Panie, pospiesz się pan!

- Po co, przecież na razie cały czas wygrywam!

:polew: :polew: :polew::decayed:

Opublikowano
Opublikowano

Tomek jade do Mielna znalazłem taki fajny pensjonacik z basenem więc powinno być spox......

Słyszałem że tam ładna szeroka plaża jest tylko dużo luda

Zlota czy na Avatarze to Twoja pupka bo jezeli tak to .......paluszki lizać :tongue4:

a czyje byś te paluszki lizał :mysli:

Opublikowano

napewno swoje :polew:

d... jak d... ale majtki fajne!!!!

sama drukowałam :good:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

:siema:

Opublikowano

d... jak d... ale majtki fajne!!!!

sama drukowałam :good:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

:hi:

:siema:

:hi:

Opublikowano

Widzę że same powitania i lizania :decayed:

Łukasz moim zdaniem robisz błąd jadąc nad baltik :cool1: opcja z Chorwacją była lepsza :decayed:

Opublikowano

mega13 masz do mnie jakiś problem? Bo jak masz to możemy się spotkać i sobie to wyjaśnić nawet dziś bo szczerze mnie wkurwiasz i nie będziesz mi dogadywał bo nawet mnie nie znasz

No nie mów, normalnie nie będe mógł spac przez Ciebie, tak mnie wystraszyłeś.

Na takie teksty to podrywaj 14latki u siebie na wsi.

Nie napisałem nic co mogło by Cie urazić (i zaczynam tego żałować) więc sory ale się od.ierdol.

Nie znasz mnie bo nawet jak mam czas przyjechać na spota to nie chce mi się przez takich jak Ty, człowieku popatrz na siebie, jak Ty mieszasz Pabla z błotem to jest fajnie no nie, a jak księciu coś napiszą to od razu piórka stroszy, podać Ci adres żebyś mógł na mnie poczekać pod domem?? , zajmij się swoimi klockami LEGO jak nie masz co robić, albo lepiej domkiem Kena i Barbi.

:hi: :hi: Wszystkim :>

Opublikowano
  • Autor

Panowie ( Nex i Mega13 ) wyluzować :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

i jak panowie nastroje po meczu?? dramat... :gwizdanie:

Opublikowano

powiedziałbym że standardowo wszystko zgodnie z planem, kupon w stsie na plus :cool1:

Opublikowano

Panowie bajera Wam idzie :)

juz nie mam sil podnosic szklonek z drinkiem, polecam chinczyka po drinkuy :)

Opublikowano

Panowie bajera Wam idzie :)

juz nie mam sil podnosic szklonek z drinkiem, polecam chinczyka po drinkuy :)

ja tam wolę tajki,brazylijki ale kto co lubi :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.