Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomcio czemu zniemiłeś nick?? Tamten był lepszy...

aczkolwiek żaden szału nie robi.... ale cóż nie każdy może być siemianem... :decayed: :decayed: :decayed::polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomcio czemu zniemiłeś nick?? Tamten był lepszy...

aczkolwiek żaden szału nie robi.... ale cóż nie każdy może być siemianem... :decayed: :decayed: :decayed::polew:

Pamiętaj stagnacja zabija każdy związek

dlatego trzeba zmieniać figury partnerki i nick-i :naughty:

Wiem , wiem nie każdemu obwodnice stawiają żeby mógł sprawdzić czy na nowych stabilizatoorach da się na nią wjechać przy 220km/h myślę że powinni postawić przy wjazdach na tą obwodnicę znaki "UWAGA SIEMIANowóz"

A jaki nick na tobie robi wrażenie :mysli:

Opublikowano

A jaki nick na tobie robi wrażenie :mysli:

MÓJ :decayed:

Opublikowano

a ja wczoraj byłem pod carrefourem i kontrolowal mnie Pan Władza

Opublikowano

A jaki nick na tobie robi wrażenie :mysli:

MÓJ :decayed:

No to mnie zaskoczyłeś :gwizdanie:

"Codziennie budzę sie przystojniejszy, ale dzis to juz przesadzilem..." taaaa...... mów mi narcyz[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 16:13_________________________________________________

a ja wczoraj byłem pod carrefourem i kontrolowal mnie Pan Władza

i co im zatańczyłeś :gwizdanie:

Opublikowano

i co im zatańczyłeś :gwizdanie:

to co siemian im zawsze tańczy

:decayed:
Opublikowano

i co im zatańczyłeś :gwizdanie:

to co siemian im zawsze tańczy

:decayed:

Coś w ten deseń

Opublikowano

a ja wczoraj byłem pod carrefourem i kontrolowal mnie Pan Władza

:wink4:
Opublikowano

a ja wczoraj byłem pod carrefourem i kontrolowal mnie Pan Władza

:wink4:

Dzieńks Robert

Opublikowano

Coś w ten deseń

No to zrobiłeś na nich wrażenie jak Cię punktowali ?

Czarna mamba tez była w jury ?

Opublikowano

a ja wczoraj byłem pod carrefourem i kontrolowal mnie Pan Władza

:wink4:

a ja stałem na BP 2h aż sobie pojechali , nie chciałem na bezczela pchać obok nich żeby kawałek dalej wystartować :decayed:

Opublikowano

Zatrzymali znowu 60 dowodów ale i tak wszyscy nie odpuszczą :decayed:

Opublikowano

Zatrzymali znowu 60 dowodów ale i tak wszyscy nie odpuszczą :decayed:

Ja nie w temacie, jakieś akcje robią bo...? się ścigają jeśli dobrze myślę...

Ktoś z forum się pojawił?

Opublikowano

W niedzielę to raczej wszystko pozamykane będzie, więc jak na zakupy to dziś lub sobota :cool1:

Opublikowano

W niedzielę to raczej wszystko pozamykane będzie, więc jak na zakupy to dziś lub sobota :cool1:

Dokładnie w sobote jest wszystko zamknięte nawet MM :decayed:

Opublikowano

W niedzielę to raczej wszystko pozamykane będzie, więc jak na zakupy to dziś lub sobota :cool1:

Dokładnie w sobote jest wszystko zamknięte nawet MM :decayed:

chyba w niedziele...

Opublikowano

W niedzielę to raczej wszystko pozamykane będzie, więc jak na zakupy to dziś lub sobota :cool1:

Dokładnie w sobote jest wszystko zamknięte nawet MM :decayed:

chyba w niedziele...

O cholera ale się walnołem :wallbash:

Za duży mam ruch dzisiaj w MM, tak w Niedziele jest wszystko zamknięte :wink4:

Opublikowano

Coś w ten deseń

No to zrobiłeś na nich wrażenie jak Cię punktowali ?

Czarna mamba tez była w jury ?

2 osobowe jury w składzie pan władza i niebieski kolega jego nadinspektor

Opublikowano
  • Autor
:hi: wieczorową porą
Opublikowano

:hi: wieczorową porą

:hi:

pora rozpocząć szalony weekend :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.