Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki za spota :good:, ale frekwencja widzę :thumbdown::naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

pozdrowienia z Mielna dla caøej ekipy krakowskiej , pensjonat warunki super tylko zeby pogoda dopisała bo jak narazie to słońce i deszcz w kratke,

Horas91 szkoda parkingowa nie wiem o co chcesz zapytać ale niczym nie różni sie od tej na ulicy..... policja w razie niedogadania sie i problemów czyja wina, w innym przypadku oświadczenia lub kasa do ręki ze tak powiem tyle.

Opublikowano

Boseron , są jakieś fajne muszelki nad morzem? :decayed:

słaba frekwencja tzn ile osób było? :mysli:

Opublikowano

Boseron , są jakieś fajne muszelki nad morzem? :decayed:

słaba frekwencja tzn ile osób było? :mysli:

6 osob :tongue4: a to jeden z poruszanych tematów http://www.sadistic.pl/71-latek-zbezczescil-fekaliami-tablice-na-palacu-prezydencki-vt48145.htm

kochani emeryci i rencisci dalej szaleją :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

Dzięki za spota, nex nic się nie zmieniłeś i ten Twój passek :naughty::decayed:

A takiej frekwencji dawno nie widziałem :thumbdown:

Ale hitem spota był przyjazd chłopków astrami i późniejsze zaliczenie jednego z nich (grał hojroka co to nie ma :kox:) ze ścianą i otarciem całego boku tego bolidu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Chyba dzisiaj ja będę gasił

Ale zerknijcie jeszcze na wczorajsze opady :)

Opublikowano

Chyba dzisiaj ja będę gasił

Jesteś tego taki pewien :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Chcesz się sprawdzić :decayed:

Ja nie muszę wstać rano do pracy :naughty:

Opublikowano

Chcesz się sprawdzić :decayed:

Ja nie muszę wstać rano do pracy :naughty:

Ja nie muszę wstawać do 31.08 :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Opublikowano

Chcesz się sprawdzić :decayed:

Ja nie muszę wstać rano do pracy :naughty:

Ja nie muszę wstawać do 31.08 :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

A więc to tak chcesz mnie podejść :decayed:

Opublikowano

Chcesz się sprawdzić :decayed:

Ja nie muszę wstać rano do pracy :naughty:

Ja nie muszę wstawać do 31.08 :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

A więc to tak chcesz mnie podejść :decayed:

:decayed:

Patrz jaka A8 :kox:

LANS PRZEZ WIELKIE L :kox: :kox: :kox:

http://www.moto.allegro.pl/item1177019285_audi_a8_s8_lift_2005_lalunia_22_cale.html

Opublikowano

Chcesz się sprawdzić :decayed:

Ja nie muszę wstać rano do pracy :naughty:

Ja nie muszę wstawać do 31.08 :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

A więc to tak chcesz mnie podejść :decayed:

:decayed:

Patrz jaka A8 :kox:

LANS PRZEZ WIELKIE L :kox: :kox: :kox:

http://www.moto.allegro.pl/item1177019285_audi_a8_s8_lift_2005_lalunia_22_cale.html

Poza tymi felgami to :slina:

Chrom musi być, to taki magnes na lachony :decayed:

Kiedyś na autostradzie goniłem a8 L W12 znaczy się gość sobie spokojnie jechał a ja go goniłem... przy 200 to nawet fajna zabawa była, tylko, że jak mu mrugnąłem żeby zjechał to już więcej go nie zobaczyłem :) ale piękne odejście mi zrobił :slina:

Dobra poddaje się, możesz dzisiaj ty gasić :naughty:

Ja idę spać :decayed: :decayed:

Opublikowano

Nie gadaj te fele pasują do tego auta :kox:

Dobrej nocy :decayed:

:wink4:

Opublikowano

A zgasze ja :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

A zgasze ja :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Nie pier**l :decayed:

siemian jesteśmy sami we dwóch na całym forum :polew::decayed:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 03:15_________________________________________________Gasimy :kox::hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.