Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: we wtorek spot aktualny?

Tak.

I żeby od razu uprzedzić Twoje kolejne pytanie to oczywiście i jak najbardziej mile widziane są kubełki z KFC :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Kerczi a gdzie ty byłeś wczoraj na Bora bo Cię nie widziałem, ja co prawda byłem chwile i widziałem gościa od S4 B5 w avancie tylko.

Tak to lipa była bo mało ludzi.

Jadę na bora spłukać auto i oblookam co tam się teraz już dzieje na coke :decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi:

:hi:

he he

Opublikowano

pozdro dla Kolegi z B8 3.0 ktorego nicka nie pamitam

A dzieki, dzieki, rowniez pozdrawiam ;)

Szkoda tylko ze na pod Carrefourem tak malo ludzi :confused4: Mam nadzieje ze to pogoda ich odstraszyla, a nie policja

Opublikowano

pozdro dla Kolegi z B8 3.0 ktorego nicka nie pamitam

A dzieki, dzieki, rowniez pozdrawiam ;)

Szkoda tylko ze na pod Carrefourem tak malo ludzi :confused4: Mam nadzieje ze to pogoda ich odstraszyla, a nie policja

Raczej to drugie..

Opublikowano

PABLO kupiłem wczoraj tą antenę:

http://allegro.pl/item1170433965_antena_cb_presenter_odpow_missouri_fv_gw_nowa.html

bo mi ją poleciłeś, a dziś kupiłem sobie jeszcze taką:

http://allegro.pl/item1165141584_antena_magnetyczna_ml_145_tti_150_cm_krakow.html

TTI do radia TTI i zasięg jest 2x większy!!!!

PABLO nie znasz się :naughty:

Kosztują praktycznie tyle samo ale ta druga jest o niebo lepsza :cool1:

Opublikowano

Tak ale ona jest ponad 2 razy dłuższa a myślałem że nie chcesz takiego długiego bata którym jak wjedziesz na parking kryty to będziesz dobijał się o sufit :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tak ale ona jest ponad 2 razy dłuższa a myślałem że nie chcesz takiego długiego bata którym jak wjedziesz na parking kryty to będziesz dobijał się o sufit :naughty:

z długim batem na klapie to lans bans przeciez :wink4:

Opublikowano

Tak ale ona jest ponad 2 razy dłuższa a myślałem że nie chcesz takiego długiego bata którym jak wjedziesz na parking kryty to będziesz dobijał się o sufit :naughty:

z długim batem na klapie to lans bans przeciez :wink4:

No ba :decayed:

Jak byś nex powiedział że chcesz dłuższą to bez zastanowienia tą bym Ci zaproponował, przebije te wszystkie :gwizdanie:

http://allegro.pl/item1194116883_u_artursss_presenter_ml_145_150cm_mag_5_dbi.html

Ale ten model co sobie zapodałeś też jest ok.

Opublikowano

nex trzeba było sobie taką zamontować. Ściągałbyś z całej polski (może nawet z ojcem dyrektorem z Torunia byś sobie pogadał :decayed:) i byłoby na czym na postoju kalepusz zawiesić... :decayed::naughty:

ve3pij-antena4.jpg

...i popatrz jakby się przypatrzeć to przypomina troche KRZYŻ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jebłem o ścianę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

NEX Ty lubisz graficzki. To może coś takiego: :polew: :polew: :decayed:

nex.jpg[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 17:56_________________________________________________mijałem Cie ostatnio na drodze. Widze że sobie ogród urządzasz...

nex2.jpg

Opublikowano

siemian, nex już jedzie do Ciebie :naughty:

Opublikowano

no właśnie się tego obawiałem... Tylko Nex jeśli jedziesz starą drogą to uważaj bo jest tam jeden wiadukt o który możesz zahaczyć krzyżem... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

O ku***a dobre te obrazki :polew: :polew: Siemian mistrz grafiki :decayed::polew:

Opublikowano

j**any :polew:

Ale zobaczysz znając nex'a zaraz zapoda podobną grafiką :decayed:

Opublikowano

j**any :polew:

Ale zobaczysz znając nex'a zaraz zapoda podobną grafiką :decayed:

nie podpuszczaj :decayed: :decayed:

Nex pewnie już nad nią pracuje :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.