Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Themon do spania :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Themon do spania :decayed:

już już ;)[br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 01:44_________________________________________________

Jak sie skonczyło jak 10 minut temu jeszcze napierdzielali nutą :cool1:

No to nie wiem, ja byłem chwile, a widziałem że ludzie już zmywają się do domu.

ano zmywają się :)

btw. Pablo kto Ci montuje tego fis-a ?

Seba1_2 z Nowego Brzeska, kolega u siebie robił z tym i ma ogarnięty temat :)

to zapytaj go, czy nie zamontował by i u mnie ;)

Opublikowano

Themon do spania :decayed:

już już ;)[br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 01:44_________________________________________________

Jak sie skonczyło jak 10 minut temu jeszcze napierdzielali nutą :cool1:

No to nie wiem, ja byłem chwile, a widziałem że ludzie już zmywają się do domu.

ano zmywają się :)

btw. Pablo kto Ci montuje tego fis-a ?

Seba1_2 z Nowego Brzeska, kolega u siebie robił z tym i ma ogarnięty temat :)

to zapytaj go, czy nie zamontował by i u mnie ;)

Ok masz kupione graty :naughty:

themon ty z którego miesiąca masz A4 bo w drugiej połowie 97r już była zabawa z immo z Fisem.

Opublikowano

Themon do spania :decayed:

już już ;)[br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 01:44_________________________________________________

Jak sie skonczyło jak 10 minut temu jeszcze napierdzielali nutą :cool1:

No to nie wiem, ja byłem chwile, a widziałem że ludzie już zmywają się do domu.

ano zmywają się :)

btw. Pablo kto Ci montuje tego fis-a ?

Seba1_2 z Nowego Brzeska, kolega u siebie robił z tym i ma ogarnięty temat :)

to zapytaj go, czy nie zamontował by i u mnie ;)

Ok masz kupione graty :naughty:

tia, mam licznik, pastylke do immo i chęci ;) a no i jeszcze manetkę :)

Opublikowano

Ok już wiem.

Jutro zapytam go co do montażu, jak coś to w weekend ma czas, dlatego od poniedziałku czekam z tym Fisem.

W między czasie założyłem z Emelvis'em alu ramki na licznik i w ch^j lepiej wygląda :)[br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 01:53_________________________________________________Ja dzisiaj nie gaszę :decayed:

Dobrej nocy :hi:

Opublikowano

no chyba pablo ja zgasze jednak:P

Opublikowano

Ja 1 raz od dłuższego czasu zaświecę :hi::decayed:

Ale pogoda :kox:

Opublikowano

Jak by ktoś chciał zestroić antenę z radiem to się polecam :naughty:. Zakupiłem miernik i już operuję :naughty: :naughty:

Ile dałeś za SWR'a :naughty:

PABLO za strojenie chcą 20zł a SWR z WATT + kabel kosztuję 55 zł :gwizdanie:

Mam taki:

1182717919.jpg

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siemanko :hi:

Opublikowano

Baczność :)

Witam Panowie i Panie :hi:

Opublikowano

Baczność :)

Witam Panowie i Panie :hi:

:bry:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Themon a Ty nie na weselu ? :decayed:

Opublikowano

Witam siostry bez endu :hi:

:hi:

Opublikowano

Joł joł joł :hi:

Kto by mi zVAGowal bryke ??

Didi nie ma czasu ale moze siemian albo kerczi ???

Wyczyscilem turbo i nie wiem czy jeszcze przeplywka nie daje w du.... :mysli:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 13:47_________________________________________________

Jak by ktoś chciał zestroić antenę z radiem to się polecam :naughty:. Zakupiłem miernik i już operuję :naughty: :naughty:

Ile dałeś za SWR'a :naughty:

PABLO za strojenie chcą 20zł a SWR z WATT + kabel kosztuję 55 zł :gwizdanie:

Mam taki:

1182717919.jpg

Mozesz sprawdzic moja, powinno byc dobrze ale zawsze to lepiej sprawdzic :good:

...ale za to ze bede krolikiem doswiadczalnym to bedziesz musial doplacic :naughty: ... nauka kosztuje...

Opublikowano

Joł joł joł :hi:

Kto by mi zVAGowal bryke ??

Didi nie ma czasu ale moze siemian albo kerczi ???

ja niestety ostatnio nie bywam w Krk... :confused4:

Opublikowano

2 dni mnie nie było ale widzę że moskal ostro adresy rozdaje.

BTW :hi: :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.