Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie to pisze sie ktos na wyjazd do Chrzanowa na ichniejszego spota dzis? Ja sie pisze :wink4: kolo 17:30 moznaby wyjechac z krk..

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Panowie to pisze sie ktos na wyjazd do Chrzanowa na ichniejszego spota dzis? Ja sie pisze :wink4: kolo 17:30 moznaby wyjechac z krk..

pogoda do kitu jest :cool1:

Opublikowano

Panowie to pisze sie ktos na wyjazd do Chrzanowa na ichniejszego spota dzis? Ja sie pisze :wink4: kolo 17:30 moznaby wyjechac z krk..

pogoda do kitu jest :cool1:

No to co :naughty: ubrudzisz se auto :gwizdanie:

Kerczi mowi ze chetny..

Opublikowano
  • Autor

Ja do 18-stej napewno jestem w firmie a potem hmmm się okaże ale za bardzo dzis mi się nie chce :cool1:

Opublikowano

:hi:

Dzięki za spota wczorajszego, prosiak był dobry :kox:

A może tak się zebrać dzisiaj i podjechać na spota do A6 klubu do maxa w Krokusie to będziesz się przynajmniej coś działo jak nie chcecie jechać do Chrzanowa :mysli:[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 15:39_________________________________________________

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=28986.0 zapomniałem o tym hehehe stare dobre czasy , cześć zdjęc nie bangla

Aż się łezka w oku kręci :decayed:

Można by było robić fotki na spocie i później wrzucać bo tak to wątek umarł :)

Opublikowano

Ale Pablo My jesteśmy a4-klub :gwizdanie:

Opublikowano

Ja moge jechac do Chrzanowa. Prace koncze o 17 i pozniej jestem wolny. Pytanie tylko czy od nich ktos pojawi sie na spocie?

Opublikowano

Ale Pablo My jesteśmy a4-klub :gwizdanie:

No i co z tego, zawsze można zrobić takiego spota bo będzie wtedy większa frekwencja.

Tomek do nas przyjeżdża a ma A6ke :cool1:

Opublikowano

:hi:

Ale Pablo My jesteśmy a4-klub :gwizdanie:

No i co z tego, zawsze można zrobić takiego spota bo będzie wtedy większa frekwencja.

Tomek do nas przyjeżdża a ma A6ke :cool1:

Ale Pablo My jesteśmy a4-klub :gwizdanie:

i to do nas się przyjeżdża a nie na odwrót :cool1: kapiszi

trzeba dbać o autorytet :>

Opublikowano
  • Autor

dokładnie :good:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

Ale Pablo My jesteśmy a4-klub :gwizdanie:

Tomek do nas przyjeżdża a ma A6ke :cool1:

no przybłąkał się to przyjeżdza...i widzisz jak bruździ... A nie wypada mu powiedzieć żeby spie*****. ja na szczescie teraz nie jezdze to nie musze go widywać...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jakie to Porsche Jarka?

Opublikowano
  • Autor

jakie to Porsche Jarka?

ładne :kox:

Opublikowano

i to do nas się przyjeżdża a nie na odwrót :cool1: kapiszi

trzeba dbać o autorytet :>

Kapiszi :decayed::naughty:

[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 17:16_________________________________________________

jakie to Porsche Jarka?

ładne :kox:

i szybkie :kox:

Opublikowano

no przybłąkał się to przyjeżdza...i widzisz jak bruździ... A nie wypada mu powiedzieć żeby spie*****. ja na szczescie teraz nie jezdze to nie musze go widywać...

szkoda bo szczerze to nie ma z kogo polać ale mamy nadzieję że nas odwiedzisz więc coś się humorystycznie ruszy ale zabierz okluraki bo ściemnia się już szybciej i saren tak nie widać a widzę że u ciebie ze wzrokiem i czytaniem coś ostatnio kiepsko :cool1: gdziem masz u mnie w profilu że mam A6 :gwizdanie:

Opublikowano

jakie to Porsche Jarka?

ładne :kox:

Jaki model ptysie?

Opublikowano

no przybłąkał się to przyjeżdza...i widzisz jak bruździ... A nie wypada mu powiedzieć żeby spie*****. ja na szczescie teraz nie jezdze to nie musze go widywać...

szkoda bo szczerze to nie ma z kogo polać ale mamy nadzieję że nas odwiedzisz więc coś się humorystycznie ruszy ale zabierz okluraki bo ściemnia się już szybciej i saren tak nie widać a widzę że u ciebie ze wzrokiem i czytaniem coś ostatnio kiepsko :cool1: gdziem masz u mnie w profilu że mam A6 :gwizdanie:

a to jednak poskładałeś tą b7 z tych 8 częsci? :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

911 :wink4:[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 17:23_________________________________________________zaraz wrzuce fotke

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.