Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

no i ku.wa zalozylem zime....pieknie pomalowane felaski i co???

kupilem od s3 5x100 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie mogly to chlopaki w Biskupicach, a Lukasz to myslalem ze wywinie orla ze smiechu...

Przemian fele Lalunia :good: :good: :good:

Kurde narobiłeś mi smaka :) Hehehehe

no to smigaj w poniedzialek, ja bym juz tygodnia nie wytrzymal... :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

no i ku.wa zalozylem zime....pieknie pomalowane felaski i co???

kupilem od s3 5x100 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie mogly to chlopaki w Biskupicach, a Lukasz to myslalem ze wywinie orla ze smiechu...

Przemian fele Lalunia :good: :good: :good:

Kurde narobiłeś mi smaka :) Hehehehe

no to smigaj w poniedzialek, ja bym juz tygodnia nie wytrzymal... :)

Nie nie , będę do Dębicy jechałto po drodze wymienię :) Wytrzymam hehehehe

Opublikowano

:hi:

no i ku.wa zalozylem zime....pieknie pomalowane felaski i co???

kupilem od s3 5x100 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kurw.a nie mogę :polew: :polew: :polew:

Miszcz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A mówiłem bierz te moje :naughty: :naughty: :naughty:

biedactwa :gwizdanie:

Ty te kręgle lepiej zorganizuj :naughty:

BTW No Legła dzisiaj pokazała :gwizdanie:

mówisz i masz :naughty:

następną niedziele rezewruje tylko liste chętnych wystaw na krakowskich, niech się wpisują :wink4:

a wogóle dzień dobry

za tydzień jest 31.10 :wink4:

A za dwa moja córka ma trzecie urodziny :kox:

14 listopad SPOT + KRĘGLE

1. jarko

Opublikowano

:hi:

no i ku.wa zalozylem zime....pieknie pomalowane felaski i co???

kupilem od s3 5x100 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie mogly to chlopaki w Biskupicach, a Lukasz to myslalem ze wywinie orla ze smiechu...

Przemian fele Lalunia :good: :good: :good:

Kurde narobiłeś mi smaka :) Hehehehe

no to smigaj w poniedzialek, ja bym juz tygodnia nie wytrzymal... :)

no co TY nie znasz Go :naughty: pół roku spoiler montuje :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 19:57_________________________________________________Piękny dzień na rajdzie Żubrów :) jutro wkleję fotki naszego rodzynka z forum :naughty:

Opublikowano

Witam :) Panowi, spoty macie co niedziele?? bo jestem do jutra w krakowie na ul. kluczborskiej to może bym wpadł na waszego spota :>

Opublikowano

:hi: Kerczi pokozołeś :gwizdanie: ale te opchniesz i w tych pieniądzach masz do swojego komplet

Panowie ale mialem nerwy postawiłem w STS i gdyby st. Etienne w ostaniej minucie wykorzystało karnego to bym był do przodu 3 tysiaki a tak gówno wielkie, to jedyny wynik który mi nie wszedł :wallbash: buraki

Opublikowano
  • Autor

Witam :) Panowi, spoty macie co niedziele?? bo jestem do jutra w krakowie na ul. kluczborskiej to może bym wpadł na waszego spota :>

zapraszamy :decayed:

ps. dzięki Panowie za popijawe :kox:

Opublikowano
:blink::kox:
Opublikowano
  • Autor

David :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

dziwna akcje mialem dzis :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dziwna akcje mialem dzis :decayed: :decayed:

tzn ?

Opublikowano
:hi: z rana :)
Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana :)

siemka, masz dzis byc na spocie :decayed:

Opublikowano

HAHAH

Dobrze Tato, Bede :)

jak TOMMY LEE JOHNES w sciganym. bedeeeeeee :)

Opublikowano
  • Autor
:good:
Opublikowano

no to sp***rzaj :tongue4:

:hi:

Opublikowano

dziwna akcje mialem dzis :decayed: :decayed:

Ja też :)

Opublikowano
  • Autor

Przemian , bedziesz na spocie ? :mysli:

Inaczej, masz byc :kox:

Opublikowano

Przemian , bedziesz na spocie ? :mysli:

Inaczej, masz byc :kox:

Póki co nic nie stoi na przeszkodzie :)

Opublikowano
  • Autor

ale pogoda kox :decayed: jade jaki wosk zarzucić :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.