Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szczerze mówiąć przypuszczałem że będą szły równo, a się jednak przeliczyłem :gwizdanie: :naughty::decayed:. Ale z drugiej strony, Cuber to nie była różnica 70Nm a tak by wynikało z wykresów. Chyba pojade do Gliwić się shamować a potem do V-techu sie shamować i porównac

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pojade do Gliwić się shamować a potem do V-techu sie shamować i porównac

ja bym Ci radził się jechać shamować do psychologa :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

szczerze mówiąć przypuszczałem że będą szły równo, a się jednak przeliczyłem :gwizdanie: :naughty::decayed:. Ale z drugiej strony, Cuber to nie była różnica 70Nm a tak by wynikało z wykresów. Chyba pojade do Gliwić się shamować a potem do V-techu sie shamować i porównac

jesli masz 370 nm to masz prawie tyle co mój kumpel w serii na AVF :kox: a miał 348 NM

Opublikowano

[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 21:17_________________________________________________

pojade do Gliwić się shamować a potem do V-techu sie shamować i porównac

ja bym Ci radził się jechać shamować do psychologa :decayed: :decayed: :decayed:

czemu? :naughty::decayed:

Opublikowano

pojade do Gliwić się shamować a potem do V-techu sie shamować i porównac

ja bym Ci radził się jechać shamować do psychologa :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dobra widze że wszyscy chętni na kiełbaski , a wiec trzeba odpuścić :wallbash:

Opublikowano

Siemian to jak sie to w koncu ma?? ten COMPSPORT? Zaraz sie okaze ze i ja Cie objade buahahah

Opublikowano

Karol :oklaski: myslę że może sam spróbuję :wink4:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 21:37_________________________________________________

Siemian to jak sie to w koncu ma?? ten COMPSPORT? Zaraz sie okaze ze i ja Cie objade buahahah

albo ja moją serią :wink4:
Opublikowano

Karol :oklaski: myslę że może sam spróbuję :wink4:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 21:37_________________________________________________

Siemian to jak sie to w koncu ma?? ten COMPSPORT? Zaraz sie okaze ze i ja Cie objade buahahah

albo ja moją serią :wink4:

Ja polówką służbową tylko zmienie na zimówki żebym nie wypadł z drogi przy takich prędkościach :):polew:

Opublikowano

Karol :oklaski: myslę że może sam spróbuję :wink4:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 21:37_________________________________________________

Siemian to jak sie to w koncu ma?? ten COMPSPORT? Zaraz sie okaze ze i ja Cie objade buahahah

albo ja moją serią :wink4:

Ja polówką służbową tylko zmienie na zimówki żebym nie wypadł z drogi przy takich prędkościach :):polew:

to zalezy czy chcesz go objechac na pierwszych 200m czy na max predkosci[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 22:03_________________________________________________Robert, kup troche stuffu pocwicz i nic nadzwyczajnego :))

Opublikowano
:wink4: wiem kto mi kupi :naughty:
Opublikowano

:wink4: wiem kto mi kupi :naughty:

:)

Opublikowano

Karol :oklaski: myslę że może sam spróbuję :wink4:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 21:37_________________________________________________

Siemian to jak sie to w koncu ma?? ten COMPSPORT? Zaraz sie okaze ze i ja Cie objade buahahah

albo ja moją serią :wink4:

:wink4:

Panowie byłem pod halą, powiem Wam że frekwencja powalająca :>

Opublikowano

zadzwoń mają fajne ceny i towar

http://cyber-shop.pl/index.php?cPath=5

dzięki za link ale już wczesniej zamówiłem tutaj https://ssl.north.pl/karta/lr61-bat.-alk.-mini-aaaa-2szt-varta-maxite--4761-,9319441.html

Takie są bateryjki w pilocie od webasto wiecie ile chcą za nie w ASO prawie 89zł :wallbash: (a są trzy potrzebne maskara skąd oni mają czasem te ceny)

Panowie byłem pod halą, powiem Wam że frekwencja powalająca :>

Kto był ty i kiełbaski i Pan z zapachem mydełka FA :naughty:

Opublikowano

Panów od Fa było nawet kilku :sick3: :>

Opublikowano

Panów od Fa było nawet kilku :sick3: :>

i to jest właśnie ta niczym nie zastąpiona magia i atmosfera tego miejsca :naughty:

Opublikowano

ja nie wiem jak wy szybko jecie te kiełbaski

byłem o 22.20 i nikogo nie było

Opublikowano

ja nie wiem jak wy szybko jecie te kiełbaski

byłem o 22.20 i nikogo nie było

no właśnie trzeba się szybko uwijać bo się zaraz może pojawić kolega Dawida wsadzi ci palec w tackę i pojadłeś

Opublikowano

ja nie wiem jak wy szybko jecie te kiełbaski

byłem o 22.20 i nikogo nie było

no właśnie trzeba się szybko uwijać bo się zaraz może pojawić kolega Dawida wsadzi ci palec w tackę i pojadłeś

abo czy

Opublikowano

ja nie wiem jak wy szybko jecie te kiełbaski

byłem o 22.20 i nikogo nie było

no właśnie trzeba się szybko uwijać bo się zaraz może pojawić kolega Dawida wsadzi ci palec w tackę i pojadłeś

:decayed:

mnie w to nie mieszaj :gwizdanie:

ja dzis 9:45 w aucie spedzilem.. ide w kime, spokojnej :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.