Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hello krakusy. Ścigneliśmy się dziś z Dawidem i musze stwierdzić że mnie minimalnie objeżdza...

W prędkości maks. też nie mam szans (moje 240km/h vs jego 249km/h).

Czyli Marek te wszystki mody suszarka z BRD drugi ICek białe kierunki i nic nie pomogło objechał cię CR po zwykłym czipsie :(

Czyżby

QfFG9.png

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemian to jak sie to w koncu ma?? ten COMPSPORT? Zaraz sie okaze ze i ja Cie objade buahahah

chętnie się ścigne z Tobą.

Mierzyłeś się z Dawidem? Moje przypuszczenia co do potencjału silników CR chyba były słuszne... Ciekaw jestem jak to wygląda w Twoim przypadku Kerczi.

Tak z ciekawości jakie masz ustawione ładowanie turbiny? ja mam jeszcze zapas 0,1 bara ale niestety Patryk nie chce podnieść bo mówi że przy mojej nodze szybko zajeżdze to auto... :confused4: :confused4: :confused4:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 23:27_________________________________________________

hello krakusy. Ścigneliśmy się dziś z Dawidem i musze stwierdzić że mnie minimalnie objeżdza...

W prędkości maks. też nie mam szans (moje 240km/h vs jego 249km/h).

Czyli Marek te wszystki mody suszarka z BRD drugi ICek białe kierunki i nic nie pomogło cie objechał po zwykłym czipsie :(

Czyżby

QfFG9.png

tak, silnikiem konstrukcyjnie z 8 lat młodszym... przyznaje się bez bicia

Opublikowano

jutro się pewnie sprzeda

ale jego nowy zakup będzie fajny :)

Opublikowano
  • Autor

Dzien dobry :hi:

Opublikowano

Dzieńdobrryyy trochę zimno

:> laaata temu teść miał takiego mesia tylko C180 nawet kolor ten sam i że jeżdżony był tylko do kościoła to oleju też ładnych parę lat nie wymieniał aż się zawór zawiesił tłok mu pokazał miejsce w szeregu i było po temacie

Opublikowano

sa chetni dzis na kielbaske i bora bora? :naughty::cool1:

Opublikowano
  • Autor

sa chetni dzis na kielbaske i bora bora? :naughty::cool1:

ups zapomniałem Ci odpisac na eSa, co do wieczora hmmm jeszcze nie wiem :cool1:

Opublikowano

Jakbyscie cos planowali to dajcie znac na kom bo mnie do wieczora nie bedzie na kompie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jakbyscie cos planowali to dajcie znac na kom bo mnie do wieczora nie bedzie na kompie :wink4:

ostatnio z planowanie w Krakowie róznie bywa :gwizdanie:

Opublikowano

Ja np od jakiegoś czasu planuje rzucić fajki mam to w palanach tylko ciągle nie ma czasu kiedy :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Ja np od jakiegoś czasu planuje rzucić fajki mam to w palanach tylko ciągle nie ma czasu kiedy :rolleyes:

to tak samo jak i Ja :kox:

Dzisiaj meczyk Lecha :naughty:

Opublikowano

czyli co? nie pojemy dzis? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

czyli co? nie pojemy dzis? :decayed:

i tak mało chętnych jest z tego co widze :cool1:

Opublikowano

czyli co? nie pojemy dzis? :decayed:

i tak mało chętnych jest z tego co widze :cool1:

powiedzialbym ze ich nie ma :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

klubowicze :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.