Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wspólny wypad na strzelanke był fajnym pomysłem, w przerwach mozna było porozmawiać, i zabawa była przednia - tego typu pomysły napewno będą mile widziane :good:[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 21:27_________________________________________________Zieluch wygląda jak nowy :kox: czym to robiłeś ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zieluch wygląda jak nowy :kox: czym to robiłeś ?

Taki efekt można uzyskać po glinkowaniu Megłajersem ; ] a przed tym może jakiś ScratchX też z Mega..

Opublikowano

życzę powodzenia z tą glinką :polew:

Opublikowano

życzę powodzenia z tą glinką :polew:

A nie? :mysli:

Opublikowano

umyć ludwikiem i też się tak świeci :decayed:

Opublikowano
  • Autor

umyć ludwikiem i też się tak świeci :decayed:

Kenotek lepszy :kox:

Opublikowano

Ja używam pur jedna kropla :polew: :polew:

Opublikowano

ja pytam poważnie bo może i ja bym odświeżył lakier

Opublikowano

ja pytam poważnie bo może i ja bym odświeżył lakier

Był to nieco skomplikowany proces wymagający sprzetu i kosmetyków.

[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 22:08_________________________________________________

troche nie mam na to czasu.

Opublikowano

Cuber sory ze tak po nocach dzwonie. Jak cos potrzebujesz to wal jutro rano kolo 8 bede warszawe przemierzal najpierw od polnocy na poludnie a pozniej spowrotem takze pewnie z pol dnia mi zejdzie..

kurde myslalem ze przyjade tutaj na 20 min, mial byc tylko byk w programie po piatkowych update'ach a okazalo sie ze spalony servonaped :confused4: i d*pa

Opublikowano
  • Autor

Cuber sory ze tak po nocach dzwonie. Jak cos potrzebujesz to wal jutro rano kolo 8 bede warszawe przemierzal najpierw od polnocy na poludnie a pozniej spowrotem takze pewnie z pol dnia mi zejdzie..

kurde myslalem ze przyjade tutaj na 20 min, mial byc tylko byk w programie po piatkowych update'ach a okazalo sie ze spalony servonaped :confused4: i pupa

spoko i tak mam wyciszony :decayed: chciałem własnie abyś coś zabrał z Kraka do Wawy no ale cóż sa spedycje :decayed:

A co to za lipa z tym servonapedem :mysli:

Opublikowano

Cuber sory ze tak po nocach dzwonie. Jak cos potrzebujesz to wal jutro rano kolo 8 bede warszawe przemierzal najpierw od polnocy na poludnie a pozniej spowrotem takze pewnie z pol dnia mi zejdzie..

kurde myslalem ze przyjade tutaj na 20 min, mial byc tylko byk w programie po piatkowych update'ach a okazalo sie ze spalony servonaped :confused4: i pupa

A co to za lipa z tym servonapedem :mysli:

:disgust: zlosliwosc rzeczy martwych, a ze urzadzenie na gwarancji to trza wymienic szybciutko :cool1:[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 23:51_________________________________________________wogole to slyszeliscie o dzisiejszych wydarzeniach w Łodzi?

Opublikowano

nie, a co sie stalo??

Opublikowano

tak

Opublikowano

Chcieli kaczkę ukrócić o głowę :decayed:

Opublikowano
:nuda:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:siema:

:hi: ranny ptaszku [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 06:53_________________________________________________jeszcze godzinka pracyi do spanka :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.