Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak widziałem to ale ze zdjęć widać że to chyba jakiś NN pewnie Chinol wolałbym żeby się to nie wylało :confused4: i jeszcze to drugi koniec miasta i jeszcze te korki do ronda ofiar .... to już mi się całkiem odechciało pytałem też u tych http://www.evan.com.pl/?id=1 ale też brak chyba zamówie z netu[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 17:31_________________________________________________Eeehhh..... widzę że się temat kiełbasy spalił nic z tego chyba jak widzę :no:

Opublikowano

:hi:

ktoś jeszcze chętny na kiełbaske wieczorowa porą :cool1:

Ja na 22:25 gdzieś bym się wyrobił, może wcześniej jak szybciej wrócił bym z MM2 :)

Cuber poszło pw looknij :gwizdanie:

Opublikowano

Ja już jestem po :drunk: więc chyba nie przyjade :rolleyes:

Opublikowano

tak widziałem to ale ze zdjęć widać że to chyba jakiś NN pewnie Chinol wolałbym żeby się to nie wylało :confused4: i jeszcze to drugi koniec miasta i jeszcze te korki do ronda ofiar .... to już mi się całkiem odechciało pytałem też u tych http://www.evan.com.pl/?id=1 ale też brak chyba zamówie z netu[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 17:31_________________________________________________Eeehhh..... widzę że się temat kiełbasy spalił nic z tego chyba jak widzę :no:

:hi:

jak mi się udo to się zjawię

Pany nie wie ktoś gdzie u nas jest jakiś zawodowy sklep z bateriami muszę kupić takie paluszki AAAA (takie najmniejsze) i nigdzie po hiperach tego nie ma (tylko AAAA nie AAA bo te są wszędzie)

zadzwoń mają fajne ceny i towar

http://cyber-shop.pl/index.php?cPath=5

Opublikowano
  • Autor

no to widzę że lipa po całości z kielbaskami ;(

Opublikowano

no to widzę że lipa po całości z kielbaskami ;(

no jest paru kolegów :wink4:

Opublikowano

:hi:

to jest ten wypad pod hale czy nie?

Opublikowano
  • Autor

no teraz to cholera wie czy jest :cool1:

Opublikowano

Trzeniu a wpadniesz po mnie ?? :decayed:

Opublikowano

Jakby co to Cuber wiesz gdzie mnie szukać :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jakby co to Cuber wiesz gdzie mnie szukać :naughty:

alkoholików nie biore :kox:

Przemian a Ty jak ? ruszysz dupsko ?

Opublikowano

Jakby co to Cuber wiesz gdzie mnie szukać :naughty:

alkoholików nie biore :kox:

Przemian a Ty jak ? ruszysz dupsko ?

A jak zapraszasz to skorzystam :)

Opublikowano
  • Autor

no to dobra 22-ga pod Halą :kox: zadzwoń po lale :cool1:

Opublikowano

Cholera zadzwonie do was jak przyjadę do domu bo nie wiem czy jeszcze będziecie wcinać.

Opublikowano

no to dobra 22-ga pod Halą :kox: zadzwoń po lale :cool1:

Z zona walcze :) Lala ma cos z telefonem :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

to nie walcz tylko zbieraj dupsko :cool1:

Opublikowano

hello krakusy. Ścigneliśmy się dziś z Dawidem i musze stwierdzić że mnie minimalnie objeżdza...

W prędkości maks. też nie mam szans (moje 240km/h vs jego 249km/h).

Rewanż jak założe 17' :decayed:

Opublikowano

ja jednak odpuszczam , nie chce mi się później szukać miejsca do parkowania przez 15 min i 500m od domu :wallbash:

Smacznego , idę pociupać w CODa :wink4:

Opublikowano
  • Autor

hello krakusy. Ścigneliśmy się dziś z Dawidem i musze stwierdzić że mnie minimalnie objeżdza...

W prędkości maks. też nie mam szans (moje 240km/h vs jego 249km/h).

Rewanż jak założe 17' :decayed:

nie możliwe :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.