Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IMHO B8 ma 19"

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

IMHO B8 ma 19"

:?:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 17:20_________________________________________________Oglądnijcie sobie na TVN TURBO automaniaka bo Patryk testuje najnowszą S5 z silnikiem V6T :kox: :kox: :kox:

W końcu jest z tym silnikiem :> :kox:

Opublikowano

IMHO B8 ma 19"

:?:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 17:20_________________________________________________Oglądnijcie sobie na TVN TURBO automaniaka bo Patryk testuje najnowszą S5 z silnikiem V6T :kox: :kox: :kox:

W końcu jest z tym silnikiem :> :kox:

czyzby znowu kolega?? :wink4:

Opublikowano

IMHO B8 ma 19"

:?:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 17:20_________________________________________________Oglądnijcie sobie na TVN TURBO automaniaka bo Patryk testuje najnowszą S5 z silnikiem V6T :kox: :kox: :kox:

W końcu jest z tym silnikiem :> :kox:

czyzby znowu kolega?? :wink4:

No ten z czasów PRL'u :polew:

Opublikowano

Witam Pany

Dzisiaj niestety :sick3:

Opublikowano

IMHO B8 ma 19"

:?:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 17:20_________________________________________________Oglądnijcie sobie na TVN TURBO automaniaka bo Patryk testuje najnowszą S5 z silnikiem V6T :kox: :kox: :kox:

W końcu jest z tym silnikiem :> :kox:

czyzby znowu kolega?? :wink4:

No ten z czasów PRL'u :polew:

sprzedales Mu Navi czy zalatwiales FV? :)[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 18:02_________________________________________________

Witam Pany

Dzisiaj niestety :sick3:

kIELBASKA WCZORAJSZA CZY alc??

Opublikowano

IMHO B8 ma 19"

:?:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 17:20_________________________________________________Oglądnijcie sobie na TVN TURBO automaniaka bo Patryk testuje najnowszą S5 z silnikiem V6T :kox: :kox: :kox:

W końcu jest z tym silnikiem :> :kox:

czyzby znowu kolega?? :wink4:

No ten z czasów PRL'u :polew:

sprzedales Mu Navi czy zalatwiales FV? :)

To nie ten :polew::decayed:

Opublikowano

kIELBASKA WCZORAJSZA CZY alc??

Ogólnie wczorajszy dzień mnie zmógł :confused4:

Opublikowano

KERCZI zmień linka bo tamten usunięto z hymnem audi :decayed:

Tu masz nowy

Opublikowano

Robi ktoś zakupy w Realu ? bo mój młody zbiera GOGOSY :gwizdanie:

Opublikowano

Robi ktoś zakupy w Realu ? bo mój młody zbiera GOGOSY :gwizdanie:

ja robie zakupy w sexshopie tam są inne gogosy ale to chyba nie dla Twojego Syna :wink4:

Opublikowano

Robi ktoś zakupy w Realu ? bo mój młody zbiera GOGOSY :gwizdanie:

ja robie zakupy w sexshopie tam są inne gogosy ale to chyba nie dla Twojego Syna :wink4:

NO no w tym wieku :gwizdanie:

Opublikowano
:polew:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 19:38_________________________________________________Saudis in Audis :kox::dance::kox::polew:
Opublikowano
  • Autor

ja robie zakupy w sexshopie tam są inne gogosy ale to chyba nie dla Twojego Syna :wink4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

Pablo co spamujesz ? :cool1:`

Opublikowano

Pablo co spamujesz ? :cool1:`

Popędzam towarzystwo bo bida coś ostatnio :gwizdanie:

Opublikowano

Popędziłbyś sobie bobra troche po polanie co by sie przewietrzył :>

Opublikowano

:hi:

Kiełbaski pod NCK-iem dają radę :naughty:

Szkoda że nia ma tam jakiegoś fajnego darmego dużego parkingu obok bo w sumie fajna miejscówa na spoty by była :kox:

Jest darmowy tylko trzeba zaparkować bliżej tej budy bo nie można na miejscach abonamentów, wczoraj nam gość mówił.

Pablo kutwa skup...

Jak Ty Sobie wyobrażasz że wbijamy na mały parking dla klientów grilla i robimy tam spota :blink:

pod NCK-iem jest gdzie auta postawić, co prawda na parking nie wpuszczają a;e przy drodze kilka furmanek sie zmieści ewentualnie zawsze mozna wjechać na tą drogę jak sie wjeżdza do statoil i w lewo taka zamknięta uliczka przy parku

Chodziło mi coś w sąsiedztwie kiełbasek...

A ten parking o którym piszesz to jak dobrze kojarzę trochę ciemny jest :mysli:

no pod nck na zime hala super

mozna sie dogadac chlopami moze zrobia upust na a4-klub tym bardziej ze to chyba jacys znajomi Jarka?! Jarko jak to?

Nie znam właścicela, a osoby które go znają i niestety nie mam z Nimi stałego kontaktu...

Myślę że przy najbliższej okazji jak coś pogadamy to coś może ugramy... Darmową herbatkę :naughty:

Opublikowano

On robi wietrzenie magazynów w MM i przy okazji bobra :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.