Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobranoc :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzieki :notworthy: LukaszD i nawet blisko mnie, napewno sie tam wybiore...

Opublikowano

hello, ale dzis sie za***iście jechalo 3:20 do nowego dworu :)

Opublikowano

:?:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 17:20_________________________________________________Oglądnijcie sobie na TVN TURBO automaniaka bo Patryk testuje najnowszą S5 z silnikiem V6T :kox: :kox: :kox:

W końcu jest z tym silnikiem :> :kox:

co też Twój kolega? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 00:23_________________________________________________41 nowych odp... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

siemianowy jutro wyciągam dvd :evil:

Opublikowano

Właśnie przyjechałem z kiełbasek z NH i mają otwarte w Niedziele także można jechać po spocie :naughty:

Na tym parkingu strzeżonym stoi nowy biały Focus RS zrobiony na 360KM, niezły furak :kox:

Opublikowano

siemianowy jutro wyciągam dvd :evil:

gites

Opublikowano
Cytat: KERCZI Dzisiaj o 13:43

no pod nck na zime hala super

mozna sie dogadac chlopami moze zrobia upust na a4-klub tym bardziej ze to chyba jacys znajomi Jarka?! Jarko jak to?

Nie znam właścicela, a osoby które go znają i niestety nie mam z Nimi stałego kontaktu...

Myślę że przy najbliższej okazji jak coś pogadamy to coś może ugramy... Darmową herbatkę naughty

właścicielem tego ustrojstwa jest moj kolega :)

tam chyba Kuba jest wlascicielem , bo Pawel tam pracuje i w sumie to dobry moj znajomy. :)

ps. siema :)

Opublikowano
:hi: ale zimno :)
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

To ja dam 4 :hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi::kox: wymieniłem płyn hamulcowy .... niepotrzebnie zaglądałem pod spód.. olej kapie :disgust:
Opublikowano

A ja kupiłem 2 sztuk Miszelinków od KOLEGI który pracuje w norauto za 80zł, 4 miesiące jeżdżone w super stanie :kox:

A miałem kupować nowe "made in czajna" za 200zł/szt :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi::kox: wymieniłem płyn hamulcowy .... niepotrzebnie zaglądałem pod spód.. olej kapie :disgust:

Pewnie spod misy :wink4:

A ja kupiłem 2 sztuk Miszelinków od KOLEGI który pracuje w norauto za 80zł, 4 miesiące jeżdżone w super stanie :kox:

A miałem kupować nowe "made in czajna" za 200zł/szt :decayed:

Lubisz tak :?:

Po kimś gumy używać :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi::kox: wymieniłem płyn hamulcowy .... niepotrzebnie zaglądałem pod spód.. olej kapie :disgust:

Pewnie spod misy :wink4:

A ja kupiłem 2 sztuk Miszelinków od KOLEGI który pracuje w norauto za 80zł, 4 miesiące jeżdżone w super stanie :kox:

A miałem kupować nowe "made in czajna" za 200zł/szt :decayed:

Lubisz tak :?:

Po kimś gumy używać :decayed:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 14:15_________________________________________________http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,8573887,Telefon_bez_zaufania.html
Opublikowano

PAblo lubi takie. Juz rozciągnięte :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

O kamery zapytaj Kerciego i Themona

Opublikowano

no własnie pisze PW :)

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.