Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

A tak po za tematem wczoraj wjeżdżam na myjkę na BP na Bora Komorowskiego, lookam a tu karta włożona do myjki, ktoś zapomniał zabrać i jest 80zł nabite :kox: hyhyhy

Los się odwrócił bo ja kiedyś doładowałem sobie za 20zł i też zapomniałem wziąć karte :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak po za tematem wczoraj wjeżdżam na myjkę na BP na Bora Komorowskiego, lookam a tu karta włożona do myjki, ktoś zapomniał zabrać i jest 80zł nabite :kox: hyhyhy

Los się odwrócił bo ja kiedyś doładowałem sobie za 20zł i też zapomniałem wziąć karte :decayed:

Pablo, a po uj Ty jeździsz na taką myjkę ? przecież nie umyjesz dokąłdnie samochodu :naughty: na kaerchera to mozesz jechać kurz spłukac a nie umyć auto :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak po za tematem wczoraj wjeżdżam na myjkę na BP na Bora Komorowskiego, lookam a tu karta włożona do myjki, ktoś zapomniał zabrać i jest 80zł nabite :kox: hyhyhy

Los się odwrócił bo ja kiedyś doładowałem sobie za 20zł i też zapomniałem wziąć karte :decayed:

Widac ktos byl 4 razy bardziej rozgarniety niz Ty :polew:

Pewnie Ci sie odrazu razniej zrobilo... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. jakby ktoś miał okazyjnie do kupienia 2 stalówki z oponami dunlop winter response, to niech da znać, bo wczoraj mi takie zaj.... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak po za tematem wczoraj wjeżdżam na myjkę na BP na Bora Komorowskiego, lookam a tu karta włożona do myjki, ktoś zapomniał zabrać i jest 80zł nabite :kox: hyhyhy

Los się odwrócił bo ja kiedyś doładowałem sobie za 20zł i też zapomniałem wziąć karte :decayed:

Pablo, a po uj Ty jeździsz na taką myjkę ? przecież nie umyjesz dokąłdnie samochodu :naughty: tak karchera to mozesz jechać kurz spłukac a nie umyć auto :wallbash:

Teraz tak, a w lecie też na tym myłem, tylko później jechałem i 45minut sam pucowałem auto, parę ściereczek, kosmetyków i efekt taki sam co bym zapłacił 40-50zł na jakiejś myjce, zresztą sam widziałeś nie raz :naughty:

Co ty myślisz że ja nim jeżdżę gdzieś na ręczne myjki gdzie później mówią idź pan do carrefoura na 45minut i przyjdź auto będzie gotowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. jakby ktoś miał okazyjnie do kupienia 2 stalówki z oponami dunlop winter response, to niech da znać, bo wczoraj mi takie zaj.... :confused4:

ehhhh że jeszcze sobie pożyczają takie rzeczy :wallbash:

spadam w kime :hi:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:44_________________________________________________

Teraz tak, a w lecie też na tym myłem, tylko później jechałem i 45minut sam pucowałem auto, parę ściereczek, kosmetyków i efekt taki sam co bym zapłacił 40-50zł na jakiejś myjce, zresztą sam widziałeś nie raz

Pablo Ty chyba nie wiesz co piszesz :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jesli nie umyjesz auta dokldnie to tymi swoimi sciereczkami wtarles caly brud w auto dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. jakby ktoś miał okazyjnie do kupienia 2 stalówki z oponami dunlop winter response, to niech da znać, bo wczoraj mi takie zaj.... :confused4:

Spoko zapytam się czy jeszcze ich nie sprzedał :decayed:

A tak na serio to zapytam się kolegi z norauto co chwile ma jakieś dobre okazje :wink4:

Ostatnio kumplowi załatwiłem 4 oponki michelinki letnie 195/65/R15 w bardzo dobrym stanie za 120zł :decayed:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:45_________________________________________________

Pablo Ty chyba nie wiesz co piszesz :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Doskonale wiem i nie musisz się ze mną zgadzać.

Wiem jak kiedyś mi umyli auto za takie pieniądze a wiem że dokładnie tak samo sobie mogę wypucować jeśli mam na to ochotę, czas i odpowiednie kosmetyki tu jest zdjęcie gdzie robiłem fotki z 1,5h pucowania auta http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a774d72160e21750 :wink4:

I nikt mi nie będzie pier. że nie mam racji to tyle bo uciekam na miasto :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo , ja jeżdzę na ręczną i za 20 zeta mam wymyte. Skąd Ty bierzesz te 40-50PLN?

Tyle zapłaciłem wraz z odkurzeniem ale to było 4 lata temu jak kupiłem :audi::a4fan: teraz możliwe że mniej kosztuje.

Tak czy owak, wole sobie sam umyć auto niż komuś dawać za to pieniądze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm , dziwne... chyba Ci k**wa muszynianką musieli myć w tej cenie...

nie ma to jak wywalić z 8 zeta za żetony , nagonić ze ścierką , wydać na szampon , spocić przy myciu i oszczędzić 3 zł :decayed: no ale jak kto lubi :kox:

Mycie na ręcznej Pablo 20 pln.

[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 23:32_________________________________________________Aaaaa , nie doczytałem że z odkurzaniem... No tak... jak się miało aluminiowe ryflowane dywaniki to ich się nie odkurza tylko trzeba boschem przelecieć :decayed: :decayed: :decayed: pewnie dlatego tyle wyszło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...