Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi::)

Wszystkim podróżującym w te ciężkie dni życzę szerokości przyczepności i bezpiecznego powrotu jak i samej jazdy! Niech AUDIce śmigają i nic złego Wam się nie przytrafia.

Ps: Jadąc wczoraj z Brzeska do Krakowa pozdrawiam cały korek :evil: od zjazdu z A4 do samego Brzeska :OMG: { przynajmniej taki odcinek widziałem :tongue4:} :drool:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi::)

Wszystkim podróżującym w te ciężkie dni życzę szerokości przyczepności i bezpiecznego powrotu jak i samej jazdy! Niech AUDIce śmigają i nic złego Wam się nie przytrafia.

Ps: Jadąc wczoraj z Brzeska do Krakowa pozdrawiam cały korek :evil: od zjazdu z A4 do samego Brzeska :OMG: { przynajmniej taki odcinek widziałem :tongue4:} :drool:

Bzdury opowiadasz ;]

Ja jechałem do Dębicy z Krakowa 2h czyli tyle ile normalnie a wyjechałem z Krakowa o 14

P.S. Plusem jest że 90% dalej jeździ główną 4 przez całą długość odcinka :)

Opublikowano

:hi::)

Wszystkim podróżującym w te ciężkie dni życzę szerokości przyczepności i bezpiecznego powrotu jak i samej jazdy! Niech AUDIce śmigają i nic złego Wam się nie przytrafia.

Ps: Jadąc wczoraj z Brzeska do Krakowa pozdrawiam cały korek :evil: od zjazdu z A4 do samego Brzeska :OMG: { przynajmniej taki odcinek widziałem :tongue4:} :drool:

Bzdury opowiadasz ;]

Ja jechałem do s

P.S. Plusem jest że 90% dalej jeździ główną 4 przez całą długość odcinka :)

sprawdzę to dzis
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Halo Pancie :)

Opublikowano

Halo Pancie :)

Heloł Paniczu :naughty:

Opublikowano

Ooo KERCZI zapodał sobie silnik z S3 2.0T 265KM :shocked:

No nie pogadasz :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

nie ma korkow :good:

Nowy Targ - Krakow nie cala godzina i to popsuta niunia :wink4:

Opublikowano

Ooo KERCZI zapodał sobie silnik z S3 2.0T 265KM :shocked:

No nie pogadasz :decayed: :decayed: :decayed:

Bo zmienia auto :)

Felgi już do A3 ma :)

Opublikowano

4G63 2.0T to silnik Evo... ; ]

Opublikowano

Jak zwykle Pablo generuje ruch :kox:

Opublikowano
:hi: ależ piękny dzionek :)
Opublikowano

:hi: grabka wszystkim

Jak z frekfencją na dzisiejszy wieczór bedzie ktoś ?

Opublikowano

:hi: grabka wszystkim

Jak z frekfencją na dzisiejszy wieczór bedzie ktoś ?

Ja nie wpadnę. Poza KRK jestem.

Opublikowano

Ja wpadne.. moze jakies karty po spocie? :naughty:

Opublikowano

Witam ,

wybiera się ktoś b5 na spota :gwizdanie:

Ja mialem byc ale wieczor ma kumpel wpasc na fleszeczke o 19-tej a poza tym auto brudne jak sku..... i wstyd sie prezentowac... :sick3:

A tak chcialem sie z davidem styknac i zvagowac niunie po wymianie czujnika ABS-u :wallbash:

Opublikowano

Ja wpadne.. moze jakies karty po spocie? :naughty:

Czemu nie :wink4: ja też będę tylko trochę z poślizgiem myślę że na 19 będę

Opublikowano

Jak to jakie korki w stronę Dębicy? :o jechałem ok 12 i rzeźnia jak 150 :P . A dziś ponownie nocka w robocie :disgust: jak trzeba to trzeba :C eh

Opublikowano

Ja bede na chwile kolo 18, z tego co wiem to Wąski teżwpadnie

Opublikowano

A my jeżdżący inaczej mieliśmy spota wczoraj:D

TrialPark vid 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.