Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Proponuje zrobić dzisiaj spontana wspólnego z A6 Klub pod krokusem o 20:00 a później wszyscy pojedziemy na pas pośmigać :naughty::kox:

:wallbash:

Spontana mozemy zrobić wieczorem ale sami :wink4:

Ja na letnich heheheh :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ok :gwizdanie:

Opublikowano

Powitał

Trochę przegieło z tym śniegiem szuflandia na okrągło :zemdlal:

Opublikowano
  • Autor

Powitał

Trochę przegieło z tym śniegiem szuflandia na okrągło :zemdlal:

spoko oko dobrze jest :kox: To co , robimy jakiegoś kręcioła wieczorem ? Tylko wiecie 21-23 są grand Derby Hiszpani :kox:

Opublikowano

Powitał

Trochę przegieło z tym śniegiem szuflandia na okrągło :zemdlal:

spoko oko dobrze jest :kox: To co , robimy jakiegoś kręcioła wieczorem ? Tylko wiecie 21-23 są grand Derby Hiszpani :kox:

No to o której na pasie?? :naughty:

Opublikowano

byłem przed chwilą na lotnisku

już wyjeżdżone :decayed:

jak nie spadnie nowy śnieg nie opłaca się tam jechać

52585174.jpg

:kox:

Opublikowano

Fajna fela :decayed:

Opublikowano

White Limited Edytion :decayed:

Opublikowano

sypie znowu, ale wieczorem będzie w piz*u ludzi na lotnisku także trzeba inne miejsce wymyślić

Opublikowano
  • Autor

no to myślcie coś :naughty:

Opublikowano

Nie przesadzajcie, są 2 pasy i zupełnie wystarczy miejsca.

A jak nie to u mnie możemy pojeździć przy osiedlu jak jest nowa biedronka i poczta przy pasie, tam nikt nie będzie jeździł to macie moje słowo :wink4:

Opublikowano

Pablo,

Będzie - ja przyjade :decayed: :decayed: :decayed:

A na poważnie Pany, jeśli chcecie się ślizgac - im wcześniej tym lepiej.

Podejrzewam, że już koło 19 będzie w cholere chętnych ;)

Do tego argument koronny podniesiony przez Cubra - Gran Derbi :kox:

Opublikowano

o którym pasie mowa tym naprzeciwko reala czy po stronie II Pułku?

Opublikowano

Nie przesadzajcie, są 2 pasy i zupełnie wystarczy miejsca.

A jak nie to u mnie możemy pojeździć przy osiedlu jak jest nowa biedronka i poczta przy pasie, tam nikt nie będzie jeździł to macie moje słowo :wink4:

tak Pablo, ale wystarczy że ktoś przejedzie pare razy długość pasa i robią się koleiny, potem jak jedziesz to samochód Ci podskakuje

Opublikowano

kto pożyczy napędu na tył co bym sobie tez pośmigał na placyku z przodu już mam :polew: :polew:

Opublikowano

o którym pasie mowa tym naprzeciwko reala czy po stronie II Pułku?

Mówiłem o tym po mojej stronie od 2 Pułku.

Opublikowano

Pablo, a jak tam jest z dziurami?

Mam wrażenie, że jest dużo gorzej niż od strony Krokusa.

Opublikowano

Pablo, a jak tam jest z dziurami?

Mam wrażenie, że jest dużo gorzej niż od strony Krokusa.

Po tej stronie na pewno jest lepiej bo nikt tam nie będzie jeździł, chodzi mi o tą część pasa za parkingiem strzeżonym gdzie trzymam auto, jak jest kościół przy pasie.

Opublikowano
  • Autor

a nie lepiej na pasie przy muzeum ? tak gdzie jest lądowisko na helikopterów ? :kox:

Opublikowano

Tam pewnie będzie dużo ścigaczy :decayed:

Ok zresztą co to za problem podjechać sprawdzić tu i tu jak to są miejsca parę metrów od siebie :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.