Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki panowie za zabawę, Sokół więcej za Tobą nie jadę do łęgu bo mnie wyprawiłeś na zadupie gdzie był metr śniegu ale nie dałem się i nie zakopałem się :naughty::decayed:

Ja teraz wróciłem bo pojechałem do Krokusa (real) na zakupy i zahaczyłem o spota A6 Klubu i później pojechaliśmy na pas gdzie do nas niebiescy podjechali, teraz było w cholerę aut i dużo tam śmigało różnych fur o dziwo nie było glin ale nie trudno było o stłuczkę w tym tłumie.

Aha znalazłem prawą kratkę do B6 albo B7 cała kompletna :kox::decayed:

Szkoda że nam ten ochroniarz nie przyniósł flaszki od dyrektora :decayed::polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pod Selgrosem lepszy śnieżek niż na pasie

mi się lepiej śmigało

Opublikowano
  • Autor

pod Selgrosem lepszy śnieżek niż na pasie

mi się lepiej śmigało

dokladnie :good:

Opublikowano

I widzicie nie zakopałem się ośką :tongue4:

Opublikowano

Ja właśnie wróciłem z pod castoramy i cerfa na zakopiance rewelacje nie ma bo garby i wyjeżdżone ale się trochę poćwiczyło :kox:

Opublikowano

Ja właśnie wróciłem z pod castoramy i cerfa na zakopiance rewelacje nie ma bo garby i wyjeżdżone ale się trochę poćwiczyło :kox:

:good:

Opublikowano

dzieki za latanko....Selgros daje rade :naughty:

Visca El Barca - to bylo jasne :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Kolega PG może zawita do nas na spota w Niedzielę :?::wink4:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 01:10_________________________________________________Dobrej nocy :hi:

Opublikowano

:siema:

Który z Was wczoraj okolo godziny 18-19 gnal spod koszykarskiej w kierunku M1 czarna B7 albo B8 w kombiku ??

Nawet nie przeczytalem numerów.... :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 07:31_________________________________________________BTW Ma ktos dostep do dobrych swiec zarowych najlepiej firmy BERU w dobrej promocyjnej cenie ?? Do mnie to chyba GN855...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

Który z Was wczoraj okolo godziny 18-19 gnal spod koszykarskiej w kierunku M1 czarna B7 albo B8 w kombiku ??

Nawet nie przeczytalem numerów.... :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 07:31_________________________________________________BTW Ma ktos dostep do dobrych swiec zarowych najlepiej firmy BERU w dobrej promocyjnej cenie ?? Do mnie to chyba GN855...

PEWNIE CUBER :)[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 10:00_________________________________________________BiMoto MASAKRA...a rzeczywiscie jakby byl na 2x 1.8T 150KM ?! :kox: :kox: :kox: :kox:

Kamil Ty masz duzo miejsca z tylu.. :)

Opublikowano

zieluch,

ostatnio się chyba zastanawiałeś jak to działa :)

http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=82719&st=20entry859972

Widziałem już pare filmów z autami bimoto, ale nadal ciężko jest mi to ogarnąc jak to jest rozwiązane praktycznie. :)

Powitał :hi:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 10:41_________________________________________________O tym punto mówiłem sokólnh

http://ital-performance.pl/temp/punto_kornat/budowa4/?C=M;O=D

Opublikowano
  • Autor

Który z Was wczoraj okolo godziny 18-19 gnal spod koszykarskiej w kierunku M1 czarna B7 albo B8 w kombiku ??

Nawet nie przeczytalem numerów....

zdaje się ze Ja :kox:

Siema wszystkim :hi:

Opublikowano
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.