Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powróct do korzeni :naughty: B5 :)

Opublikowano

Avant ładniejszy :kox:

TEGO DODAWAC NIE TRZEBA, TO JEST CHYBA OCZYWISTE :kox: :kox: :kox: :kox:

SZKODA ZE NIE MA A5 AVANT :naughty:

Opublikowano

A dajcie spokój z tymi avantami :decayed:

Sedan jest :kox:

SZKODA ZE NIE MA A5 AVANT :naughty:

KERCZI Ty się słyszysz w ogóle :shocked: Coupe w kombi :polew:

Opublikowano

Pablo za co kropa? Bo szukam szukam i znaleźć nie moge??

AAAA takie rzeczy to na PW :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 18:27_________________________________________________aaaa już mam :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

za co ?

pokaż

Opublikowano
:bry: Pany i Piękne Panie ;)
Opublikowano

Taki OT :kox:

Co nie wiecie że dzisiaj poszła fala kropek :naughty::polew:

Opublikowano

A dajcie spokój z tymi avantami :decayed:

Sedan jest :kox:

SZKODA ZE NIE MA A5 AVANT :naughty:

KERCZI Ty się słyszysz w ogóle :shocked: Coupe w kombi :polew:

a czy Ty sie slyszysz ze jest tez HATCHBACK...?!?!

Opublikowano

Jest sporback ale żeby z tego zrobić avanta, no KERCZI daj że spokój :decayed:

Opublikowano

Jest sporback ale żeby z tego zrobić avanta, no KERCZI daj że spokój :decayed:

Pablo a co to jest SPORTBACK zeby nie mylic z Twoim SPORBACK ??

Avant dopiero bylby ladny...

Opublikowano

A co do OT to myślę że był to "za***isty" pomysł dawać kropka osobie która siedzi tyle na forum i sama zwraca uwagę "młodym" żeby nie spamowali ale mi to lata :wink4:

Ile osób spamuje i nic z tego nie mają itd..

oszukalimnie.jpg

[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 18:47_________________________________________________

Jest sporback ale żeby z tego zrobić avanta, no KERCZI daj że spokój :decayed:

Pablo a co to jest SPORTBACK zeby nie mylic z Twoim SPORBACK ??

Avant dopiero bylby ladny...

Za dużo osób się kręci koło mnie w robocie dlatego sie pomyliłem i nie napisałem Sportback tylko sporback :decayed:

KERCZI ale zrozum mi nie przegadasz i mówię Ci że bardziej mi się podobają sedany a A5 w avancie to by mi do głowy nie przyszło tak jak większości chyba z forum :wink4:

Opublikowano

A co do OT to myślę że był to "za***isty" pomysł dawać kropka osobie która siedzi tyle na forum i sama zwraca uwagę "młodym" żeby nie spamowali ale mi to lata :wink4:

Ile osób spamuje i nic z tego nie mają itd..

no tak powinni Ci dać medal a nie kropka...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siemian ty nie piernicz lepiej bo sam zasługujesz na platynowego kropka :kox::polew:

Opublikowano

Dobry :). Jestem bogaty....w 2h czytania forum :drool: szukam info o nawiewach i parującej przedniej szybie przed lift rządzi przed lift radzi przed lift nigdy mnie nie zdradzi :naughty: , myślę też o vag'owaniu. Jakiś meczyk dziś wieczorem jest, ostatnio słabo śledzę TV i prasę?

Opublikowano

filtr przeciwpyłkowy, wilgoć pod dywanikami

Opublikowano

:bry:

Dobry :). Jestem bogaty....w 2h czytania forum :drool: szukam info o nawiewach i parującej przedniej szybie przed lift rządzi przed lift radzi przed lift nigdy mnie nie zdradzi :naughty: , myślę też o vag'owaniu. Jakiś meczyk dziś wieczorem jest, ostatnio słabo śledzę TV i prasę?

uszkodzony któryśsilnik (serwomotor) lub zawieszony pozycjoner opornościowy mieszalnika. Jeśli nie wieje na szybę to ten z zieloną dzwigenką po prawej stronie mieszalnika a jak wieje to recyrkulacji powietrza (obieg wewnętrzny) po prawej na obudowie dmuchawy (niebieska wtyczka) i na to bym bardziej stawiał.

Co do A6 to kozak ale dalej uważam że powielają wzór dodając trochę gadżetów bo wygląda jak A5 w wersji 4d lampy fullled robią robotę ale znając pazerność audi pewnie będą kosztować w h.... wnętrze A8 kox ale kiera a'la poldek :thumbdown:

Opublikowano

Dobry :). Jestem bogaty....w 2h czytania forum :drool: szukam info o nawiewach i parującej przedniej szybie przed lift rządzi przed lift radzi przed lift nigdy mnie nie zdradzi :naughty: , myślę też o vag'owaniu. Jakiś meczyk dziś wieczorem jest, ostatnio słabo śledzę TV i prasę?

:hi:

Ja się będę na dniach zabierał za wymianę filtra przeciwpyłkowego bo mi szyby parują do tego stopnia, że nie da się jechać w nocy :/ mam nadzieję, że to pomoże ale nie jestem pewien czy właśnie to jest przyczyną czy się nie zablokował (popsuł, zawiesił czy coś w tym rodzaju) silniczek pod deską odpowiedzialny za zamykanie i otwieranie dopływu powietrza do poszczególnych nawiewów... :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.