Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w Krakowie to przydałyby się tor dla zwykłych aut aby niektórzy mogli się na nim wyżyć ;-)

Opublikowano

:hi:

Ten plac jest dokładnie obok mojego bloku (stara zajezdnia autobusowa, kiedyś tam trzymałem auto na parkingu strzeżonym)

Pewnie sąsiadka o tych gwoćdziach mówiła bo wariatka konkretna i jak jeździli na tym placu (licencja KJS) to groziła im podobnymi "akcjami" :polew:

Ja właśnie na tym placu kiedyś malczakiem zaliczyłem dzwona ale to było jakieś 8-9 lat temu :decayed:

A co do tej inwestycji to ciężko powiedzieć czy im wypali bo na działkach mają nowe bloki wybudować

obok właśnie tego placyku.

Opublikowano
  • Autor
:siema::hi:
Opublikowano

Co by nie zrobili to i tak będzie źle mieszkańcą. Chcą wybudować tor to niby hałas, zostawić jak jest to narzekają ze ludzie wyprowadzają psy a one tam brudzą i śmierdzi etc. Wybudować przedszkole szkolę to tez źle bo dzieci i hałas nie zrobią nic to narzekają ze nic się nie dzieje i tak w kółko :wallbash::decayed: A co by nie zrobił to przecież inwestycja dla miasta i dodatkowe dochody. Ja tam jestem żeby chociaż gokartami pośmigać

Opublikowano

Zawsze będzie ktoś narzekał, ja bym tam zrobił wyścigi na 1/4 mili :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ja właśnie na tym placu kiedyś malczakiem zaliczyłem dzwona ale to było jakieś 8-9 lat temu :decayed:

Pablo, stare skille nie rdzewieja :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

Co by nie zrobili to i tak będzie źle mieszkańcą. Chcą wybudować tor to niby hałas, zostawić jak jest to narzekają ze ludzie wyprowadzają psy a one tam brudzą i śmierdzi etc. Wybudować przedszkole szkolę to tez źle bo dzieci i hałas nie zrobią nic to narzekają ze nic się nie dzieje i tak w kółko :wallbash::decayed: A co by nie zrobił to przecież inwestycja dla miasta i dodatkowe dochody. Ja tam jestem żeby chociaż gokartami pośmigać

mieszkańcom :wink4: Janie Miodku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Sniezek pada , mroźno jednym slowem :kox:

Opublikowano

Sniezek pada , mroźno jednym slowem :kox:

a ma byc jeszcze lepiej

Opublikowano
  • Autor

Wyszedłem na chwile na pecika, to stwierdziłem ze będę zdrowszy i wróciłem piździ niemiłosiernie :thumbdown:

Opublikowano

u mnie w pracy kącik palaczy jest przed budynkiem teraz , wiecie ile osób rzuciło palenie

Opublikowano
  • Autor

u mnie w pracy kącik palaczy jest przed budynkiem teraz , wiecie ile osób rzuciło palenie

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Dwumas ( luk ) wytrzymał 15tyś, amory ( bilstein ) 20tyś...

To jest normalnie k**wa terror :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Mam bagażnik pełen części do reklamacji :angry::disgust::kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Bo kupujesz Jarko nie wiadomo gdzie to tak jest :kox: :kox: :kox:

ps. odpal gg

Opublikowano

ps. odpal gg

Naprawdę muszę :decayed:

Opublikowano

Dwumas ( luk ) wytrzymał 15tyś, amory ( bilstein ) 20tyś...

To jest normalnie ku***a terror :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Mam bagażnik pełen części do reklamacji :angry::disgust::kwasny:

chyba czas najwyższy zmienić samochód :mysli: [br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 15:48_________________________________________________Jarko mój oddam w dobre ręce :decayed:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-2003r-fotele-s-line-skora-okazja-i1348017552.html

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Dwumas ( luk ) wytrzymał 15tyś, amory ( bilstein ) 20tyś...

To jest normalnie ku***a terror :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Mam bagażnik pełen części do reklamacji :angry::disgust::kwasny:

B5 nie jest na taksówkę a szczególnie na nasze drogi :thumbdown:

Ostatnio widziałem B7ke w sedanie na taxi :decayed:

Opublikowano

ale masakrycznie zimno

śnieg pada, ale tym razem się nie ciesze bo od jutra przesiadka na bmw

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.