Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jeszcze zahaczylem o kontrole drogowa :confused4: Jak to pan policjant stwierdzil "sprawdzaja audi i passaty, bo kradna" :wink4:

Podobno mają taką akcję od jakiegoś czasu :gwizdanie:

BTW :siema:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:siema::hi:

W sumie dziś mozna by zrobic jakąś slizgawke wieczorem + kiełbaski na rozgrzewkę :kox:

Opublikowano

22-23 jestem za :good:

Opublikowano

Jeśli o mnie chodzi to byłbym max. do 23

Pytanie tylko czy będzie się jeszcze gdzie ślizgac.. :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

no może sie coś uda wymyśleć na wieczór :naughty:

21-sza można by się spiknąć :cool1:

Opublikowano

Ja się piszę :>[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 13:11_________________________________________________Jakie to sa sku***ny. Byłem dzisiaj umówiony z rzeczoznawcą na oględziny samochodu na 12.30. Wczesniej byłem na zajęciach, dzwonil do mnie dziadek ale nie odebrałem, jak się później okazało dzwonił do niego rzeczoznawca (inny niż niż ten z którym umawiałem) że może być za 10min, było około 9.00. Dzwonie do tego co się z nim umawiałem a on mówi że on to sprawą się nie zajmuje tylko zgłosił to na centrali żeby być o 12.30 :rant: :rant:

Opublikowano

Ja się piszę :>[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 13:11_________________________________________________Jakie to sa sku***ny. Byłem dzisiaj umówiony z rzeczoznawcą na oględziny samochodu na 12.30. Wczesniej byłem na zajęciach, dzwonil do mnie dziadek ale nie odebrałem, jak się później okazało dzwonił do niego rzeczoznawca (inny niż niż ten z którym umawiałem) że może być za 10min, było około 9.00. Dzwonie do tego co się z nim umawiałem a on mówi że on to sprawą się nie zajmuje tylko zgłosił to na centrali żeby być o 12.30 :rant: :rant:

:wallbash: :wallbash:

tez moze bym wpadl dzis wieczorkiem :gwizdanie: :hi:

Opublikowano

Pany, ze mna może dziś byc słabo.

Między 21-22 przyjeżdża teściowa :kox: :kox:

Także ja na 99% odpadam.

Opublikowano
  • Autor

Rex to chyba lepiej jak przyjexdza teściowa, zostanie z Żoną a Ty sie nei bedziesz wpierdzielał im w gadki i wyjdziesz cichaczem :kox:

Opublikowano

Ja się piszę :>[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 13:11_________________________________________________Jakie to sa sku***ny. Byłem dzisiaj umówiony z rzeczoznawcą na oględziny samochodu na 12.30. Wczesniej byłem na zajęciach, dzwonil do mnie dziadek ale nie odebrałem, jak się później okazało dzwonił do niego rzeczoznawca (inny niż niż ten z którym umawiałem) że może być za 10min, było około 9.00. Dzwonie do tego co się z nim umawiałem a on mówi że on to sprawą się nie zajmuje tylko zgłosił to na centrali żeby być o 12.30 :rant: :rant:

Które to towarzystwo ubezpieczeniowe??

Opublikowano

PZU Polscy złodzieje ubezpieczeniowi :confused4:

Opublikowano
  • Autor

PZU Polscy złodzieje ubezpieczeniowi :confused4:

nie narzekaj, nie sa tacy źli :cool1:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 14:18_________________________________________________

22-23 jestem za :good:

Jarko a nie moze byc 21-30 ? :naughty:

Opublikowano

Panowie a jak tam z piłką ruszacie cos w tym temacie ?? :)

Opublikowano
  • Autor

Panowie a jak tam z piłką ruszacie cos w tym temacie ?? :)

No Ja mogę załatwić sale w podstawówce ale giera na druzyny po 4 os max, moze ktoś ma wejscie lub moze ogarnąc temat hali WANDA?

Opublikowano

Jarko a nie moze byc 21-30 ? :naughty:

Nie wiem, najwyżej się spóźnię trochę...

Opublikowano
  • Autor

Jarko a nie masz dojscia do hali Wanda ? :cool1:

Opublikowano

:hi:

Rex to chyba lepiej jak przyjexdza teściowa, zostanie z Żoną a Ty sie nei bedziesz wpierdzielał im w gadki i wyjdziesz cichaczem :kox:

Dokładnie tak musisz zrobić rex :naughty:

Ja się jak coś dzisiaj piszę :kox:

Opublikowano

Rex to chyba lepiej jak przyjexdza teściowa, zostanie z Żoną a Ty sie nei bedziesz wpierdzielał im w gadki i wyjdziesz cichaczem :kox:

Niby good point, ale nie wiem dokładnie o której będę musiał teściowa z dworca odebrac.

Beata mi mówiła że coś +/- 21-22. Nie mniej będę temat śledził na bieżaco :)

Opublikowano

Sokol jak cos to dzis w nocy wyjezdzam do wawki i wracam jutro w nocy, wiec jak chcesz to moge te sprzety Ci zawiesc i odebrac ale tak jak mowie to nocka jest.. :kwasny:

Opublikowano

:polew: ale śniegu... z nh na dworzec w 3h :bag: . po prostu rzeźnia, kombi wygląda jak 1 sopel lodu oby jutro nic złego się nie działo rano do pracy :confused4: . Spokojnej nocy bracia i siostry wierzący w Audi xD :wink4:

to którędy Ty jechałes ? Przez Wieliczke czy Zabierzów ? :shocked:

Dojechałem jeszcze do 29 listopada i pod estakadą w lewo stanąłem pod rolniczą i .... pyta :kox::polew: minąłem jakąś A4 kombi SMI blachy cytryna ^^ więc jak coś to pozdro ^^ oraz S6 i jak stanąłem pod rolnikiem tak stałem do dworca, podpytałem jednego szofera z dostawczaka i mówi mi że.... korek jest od nas do jubilata :polew: :polew: :polew: no to mówię dzięki i szacunek :hi: i stoję dalej. masakra i oby nigdy więcej czegoś takiego, jadę do elektryka podpytać czy jest szansa na naprawy ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.