Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hmmm no to ciekawa trase wybrałeś do dworca z huty :cool1: nie lepiej było przez Mogilskie jechac ? :naughty:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 16:26_________________________________________________PANOWIE,

Szybka i krótka Piłka , można pokopac w pilke na Hali WANDA co Piatek o godzinie 21-szej ktoś jest chetny ? Koszt wynajęcia na godzinę to 100 zł wiec myślę ze cena śmieszna!

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jarko a nie masz dojscia do hali Wanda ? :cool1:

:no:

Wiem tyle co już napisałeś czyli 100zł godzina...

Można jeszcze na tomexie zapytac bo tam też śmieszne ceny mają, a hala :kox:

1400 Nam zaśpiewali przy wynajmie w godzinach 7-20 + całe zaplecze do dowolnego korzystania :cool1:

com-com zone jest drogi...

Ja się wstępnie piszę jeżeli piątek i 21.00

Opublikowano
  • Autor

Ja się wstępnie piszę jeżeli piątek i 21.00

:good: to czekamy na resztę deklaracji na jutro :cool1:

Opublikowano

hmmm no to ciekawa trase wybrałeś do dworca z huty :cool1: nie lepiej było przez Mogilskie jechac ? :naughty:

Zależy jaki rejon Huty bo czasami przez 29 do dworca jest najbliżej, ale czasami również najdłużej...

Polecam przy korkach: Pilotów, Łukasiewicza, Beliny-P., Rakowicka i Dworzec :)

Opublikowano

Mogilskie to nie pytaj jak wyglądało o tej porze :D rowerem nie dało się przecisnąć, 2gą trasę podaną przez jarko znam :) czasem też obieram. Ja się dziś wygrzewam, ostatni dzień w robocie i w końcu trochę wolnego, czas by poszperać w gablocie, odstaje deska, smarowanie uszczelek, odkurzanie :gwizdanie: i inne mniejsze większe pierdoły ^^ przez weekend zamierzam spożywać płyny % :naughty: a potem odpoczynek :wink4:

btw. Jarko lata świetlne temu pytałem skąd z NH jesteś :P :>

Opublikowano

Dajcie sobie na minute 6:18s i zwróćcie uwagę na prawą lampę jak patrzymy na audi z przodu i jedna dioda przepalona z tych co są przeznaczone do jazdy na światłach mijania :polew:

Chyba że takie jest tylko wrażenie :naughty:

!
Opublikowano

btw. Jarko lata świetlne temu pytałem skąd z NH jesteś :P :>

Z BW, mieszkam na Na Stokach :)

Opublikowano

to czekamy na resztę deklaracji na jutro

dwa szybkie pytania czy macie jakiś stały skład? a druga sprawa to jeżeli można się dołączyć to czy umiejętność grania w piłkę są wymagane?? :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

Pany, nie wybiera się ktoś na dniach z KRK do Wawy lub gdzieś w tamte strony? :gwizdanie:

Opublikowano

David_n pisz do niego pisal kikla stron wczesniej ze jedzie :wink4:

Opublikowano

David_n pisz do niego pisal kikla stron wczesniej ze jedzie :wink4:

thx :good:

Opublikowano

Mi pasi piłka jak jestem w krk :naughty: Pisze się :>

Opublikowano

Na piłeczke tez sie pisze :) :)

co z tym dzisiejszym wypadem pany?

Opublikowano

hmmm no to ciekawa trase wybrałeś do dworca z huty :cool1: nie lepiej było przez Mogilskie jechac ? :naughty:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 16:26_________________________________________________PANOWIE,

Szybka i krótka Piłka , można pokopac w pilke na Hali WANDA co Piatek o godzinie 21-szej ktoś jest chetny ? Koszt wynajęcia na godzinę to 100 zł wiec myślę ze cena śmieszna!

nie ma bardziej kobiecych sportów :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Na piłeczke tez sie pisze :) :)

co z tym dzisiejszym wypadem pany?

no to jaK z dzisiaj ? Umawiamy sie o 21-30 ?

Opublikowano

Ja nie wiem dokładnie na którą bym był (zapewne 21.30 i potem zmykam jak teściowa przyjedzie albo +/- na 22 i walczyłbym pewnie do końca).

Opublikowano
  • Autor

ktoś jeszcze bedzie?

Opublikowano

ja :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no to 21-30 Hala Targowa :kox:

Opublikowano

Chyba się w takim razie natkniemy na ekipe Subaru :kox:

Oni się zbierają ok. 21 pod Halą[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 20:30_________________________________________________Oho, teściowa dzwoni :kox:

Chyba będzie wcześniej niż myślałem w Krk, więc ja się mogę ciut spóźnić.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.