Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale masakrycznie zimno

śnieg pada, ale tym razem się nie ciesze bo od jutra przesiadka na bmw

Strasznie kurzy na polu i to nie miłosiernie :kox:

Trzeba było kupić wersję X :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

B5 nie jest na taksówkę a szczególnie na nasze drogi :thumbdown:

I to jeszcze na 19-nastkach :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale masakrycznie zimno

śnieg pada, ale tym razem się nie ciesze bo od jutra przesiadka na bmw

Strasznie kurzy na polu i to nie miłosiernie :kox:

Trzeba było kupić wersję X :naughty:

no niestety

następne auto będzie z X-em :)

Opublikowano

B5 nie jest na taksówkę a szczególnie na nasze drogi :thumbdown:

I to jeszcze na 19-nastkach :polew: :polew: :polew:

Miały być 20ki :decayed:

Opublikowano

Pany, robimy coś dziś??

Jest pięknie!!!! :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Pany, robimy coś dziś??

Jest pięknie!!!! :kox: :kox: :kox:

wiem ze jest pięknie ale ja chyba odpuszczam dzisiaj ,

Opublikowano

Szkoda Cuberos :kwasny:

A reszta?

Pany, jeśli gdzieś się bawimy, to decyzja musi zapaść dość szybko bo o 21.05 gra Lech :)

Opublikowano
  • Autor

Rexio ale wiesz że lepiej się umówić ok 23-ciej , bo tak to za wcześnie i dużo ludzików jest jeszcze :cool1:

Opublikowano

Pytanie tylko czy koło 23 będzie jeszcze prószyć?

Jeśli nie to obawiam się, że większość białego zostanie rozjeżdżona.

Ale... jeśli 23 będzie pasować to czemu nie :) ?

Opublikowano

Pytanie tylko czy koło 23 będzie jeszcze prószyć?

Jeśli nie to obawiam się, że większość białego zostanie rozjeżdżona.

Ale... jeśli 23 będzie pasować to czemu nie :) ?

k**wa do rana bedzie :kox: :kox:
Opublikowano

Siemano ptoku :decayed:

Przyleciałbyś na tą 23 ;) ?

Opublikowano

Siemano ptoku :decayed:

Przyleciałbyś na tą 23 ;) ?

Ja do krk mam za daleko ja upalam u siebie na miejscu mam tu duzo za***istych dróg zakretów itp :wink4: Zapraszam w moje strony :hi:
Opublikowano

Panowie cały Kraków stoi, na zakopiance tiry zablokowały przejazd, huta stoi, centrum stoi, na skawine stoi, masakra jakaś

moje hasło " przyszła zima a piaskarek jak nie było tak nima " :wallbash:

radze teraz sie nie poruszać kto nie musi

Opublikowano
  • Autor

upsi a Ja wychodze z Firmy i musze z Zakopianki dojechac na Czyżyny :wallbash:

Opublikowano

Panowie cały Kraków stoi, na zakopiance tiry zablokowały przejazd, huta stoi, centrum stoi, na skawine stoi, masakra jakaś

moje hasło " przyszła zima a piaskarek jak nie było tak nima " :wallbash:

radze teraz sie nie poruszać kto nie musi

Boseron typowo polskie gadanie... Przy tym jak teraz sypie to choćby jezdziła piaskarka za piskarką to i tak będzie biało...

Opublikowano

Siemian siedze w pracy i mam info z pierwszej ręki tak jeszcze w tym roku nie było , wszystko k**wa stoi i nic nie drgnie ,zablokowało sie miasto nie tylko przez pogode, Tiry nie mogą wyjechac na wzniesienia,

Cuber życze powodzenia

Opublikowano

Ja bym mógł dziś być o 23:00 jesli ktoś jeszcze by podbił na ślizganko :naughty:

Opublikowano

Siemian siedze w pracy i mam info z pierwszej ręki tak jeszcze w tym roku nie było , wszystko ku***a stoi i nic nie drgnie ,zablokowało sie miasto nie tylko przez pogode, Tiry nie mogą wyjechac na wzniesienia,

Cuber życze powodzenia

no tak. Ale w taką pogode nic się nie zrobi niestety. I tutaj akurat uważam że nie można za to winić drogowców..

Opublikowano

Boseron w którą stronę jest zablokowana zakopianka bo kumpel będzie jechał do myślenic?

Opublikowano

pewnie w każdą :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.