Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja juz bylem oddac film do wypozyczalni :naughty:

Jest Q jest zabawa :kox: :kox: :kox: :kox:

Kamil ja robie....

ok, no to będziemy gadać przy okazji tej drugiej sprawy

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja juz bylem oddac film do wypozyczalni :naughty:

Jest Q jest zabawa :kox: :kox: :kox: :kox:

Kamil ja robie....

ok, no to będziemy gadać przy okazji tej drugiej sprawy

OK, jak cos to wal

Opublikowano

Teraz to jest dopiero w ch*j sniegu :naughty: :naughty:

Dziekowka za spota :naughty:

Opublikowano

Teraz to jest dopiero w ch*j sniegu :naughty: :naughty:

Dziekowka za spota :naughty:

Napadało napadało :naughty:

Fotki z Wawy z turnieju GT5, działo się :naughty:

http://www.facebook.com/album.php?aid=36661&id=159159430781436&ref=mf

Następny przystanek za kilka dni Kraków i Bonarka :kox:

Opublikowano

kiedy Pablo jest w bonarce ?

przeszedłbym się, może wygram i pojeżdżę b2-ką po Nurburgringu :naughty:

Opublikowano

kiedy Pablo jest w bonarce ?

przeszedłbym się, może wygram i pojeżdżę b2-ką po Nurburgringu :naughty:

3-4-5 Grudnia.

Możemy się przejechać i zobaczymy czy wykręcisz lepszy czas ode mnie :naughty:

A B2 nie będzie Ci tam potrzebne bo będą na miejscu konkretne fury do wyboru :kox:

Opublikowano

kiedy Pablo jest w bonarce ?

przeszedłbym się, może wygram i pojeżdżę b2-ką po Nurburgringu :naughty:

3-4-5 Grudnia.

Możemy się przejechać i zobaczymy czy wykręcisz lepszy czas ode mnie :naughty:

A B2 nie będzie Ci tam potrzebne bo będą na miejscu konkretne fury do wyboru :kox:

uuu, we Wrocławiu jestem, lipka

Opublikowano

kiedy Pablo jest w bonarce ?

przeszedłbym się, może wygram i pojeżdżę b2-ką po Nurburgringu :naughty:

3-4-5 Grudnia.

Możemy się przejechać i zobaczymy czy wykręcisz lepszy czas ode mnie :naughty:

A B2 nie będzie Ci tam potrzebne bo będą na miejscu konkretne fury do wyboru :kox:

uuu, we Wrocławiu jestem, lipka

Szkoda.

Dobra ta reklama :decayed:

Kevin Butler Gran Turismo 5 PS3 Commercial GT5

Mam nadzieję że u nas nie będzie tyle osób co w Arkadii bo niektórzy skarżyli się na długie kolejki by potrenować.

Opublikowano
:hi: no to mamy zime a ja na letnich jeszcze :wallbash: czas dziś zmienić laczki
Opublikowano

:hi: no to mamy zime a ja na letnich jeszcze :wallbash: czas dziś zmienić laczki

a no mamy....

pół godz rano niunie odśnieżałam :gwizdanie: fajna zabawa :disgust:

:bry:

Opublikowano

zaraz jadę na placyk :evil:

Opublikowano

:hi:

Haha ale najebało śniegiem :kox: :kox: :kox:

Proponuje zrobić dzisiaj spontana wspólnego z A6 Klub pod krokusem o 20:00 a później wszyscy pojedziemy na pas pośmigać :naughty::kox:

Opublikowano

:hi:

Haha ale najebało śniegiem :kox: :kox: :kox:

Proponuje zrobić dzisiaj spontana wspólnego z A6 Klub pod krokusem o 20:00 a później wszyscy pojedziemy na pas pośmigać :naughty::kox:

tak Pablo, 20 osób na jednym placu :chytry:

Opublikowano

:hi:

Haha ale najebało śniegiem :kox: :kox: :kox:

Proponuje zrobić dzisiaj spontana wspólnego z A6 Klub pod krokusem o 20:00 a później wszyscy pojedziemy na pas pośmigać :naughty::kox:

tak Pablo, 20 osób na jednym placu :chytry:

Na lotnisku jest duuużo miejsca a przecież wszyscy naraz nie muszą od razu śmigać :wink4:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 08:20_________________________________________________Do sprzedania A4ka Rubia, ma 2 auta a to mu stoi bez użytku na parkingu i chce oddać za takie pieniądze.

http://otomoto.pl/audi-a4-2-8-v6-C15885443.html

Opublikowano

dużo to pojęcie względne, wystarczą 4 auta, które będą jeździć z jednego końca na drugi i to już jest tłoczno

przy takiej ilości osób buum jest wysoko prawdopodobne

Opublikowano

dużo to pojęcie względne, wystarczą 4 auta, które będą jeździć z jednego końca na drugi i to już jest tłoczno

przy takiej ilości osób buum jest wysoko prawdopodobne

Zobaczymy co w ogóle z tego wyjdzie.

Ważne by był wielki FUN :evil:

Opublikowano

Pablo Ty to nawet masz fun jak po suchym jedziesz bo czujesz się jakbyś cały czas driftem leciał. :decayed:

Podobno zamontowałeś sobie wycieraczki na bocznej szybie :evil::polew:

Opublikowano

No pogoda jest :kox: :kox:

Opublikowano

Pablo Ty to nawet masz fun jak po suchym jedziesz bo czujesz się jakbyś cały czas driftem leciał. :decayed:

Podobno zamontowałeś sobie wycieraczki na bocznej szybie :evil::polew:

Sieman ty dalej najebany po sobotniej nocy czy tak się jarasz że spadł śnieg i czujesz się jak u siebie w domu na podbiegunowych rejonach :polew:

A wycieraczki to nie wiem skąd Ci przyszły do gowy :kox::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.