Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

właśnie miałem pytać bo byłem w M1 i spodobały mi się telewizory LED 3D może ma ktoś wiedzę czy warto JUŻ kupować czy jeszcze poczekać

Nie ma sensu kupować bo są drogie i w ogóle nie ma filmów w 3D, tylko ze 4 tytuły na rynku.

Ja mam nowego Soniaka Bravie ale nie kupowałem 3D bo to tylko wydane pieniądze na marne, jak wyjdą 3D bez okularów i będą wtedy sprawdzone to dopiero zakupię.

A jak ktoś teraz kupuje taki telewizor to tylko dla lasnu żeby pokazać "gościom"

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja bym poczekał... Aż zrobią tv 3D bez okularów :naughty:

Opublikowano

Dokładnie :)

Opublikowano

właśnie miałem pytać bo byłem w M1 i spodobały mi się telewizory LED 3D może ma ktoś wiedzę czy warto JUŻ kupować czy jeszcze poczekać

lepiej 2.2T kup :decayed:

Opublikowano

właśnie miałem pytać bo byłem w M1 i spodobały mi się telewizory LED 3D może ma ktoś wiedzę czy warto JUŻ kupować czy jeszcze poczekać

lepiej 2.2T kup :decayed:

tzw turbo :wink4: prawie mam :tongue4:

a co w takm razie LCE LED :gwizdanie:

0http://www.tvn24.pl/-1,1683804,0,1,24-tys-zl-za-miesiac-tak-zarabiaja-prostytutki,wiadomosc.html niezła kasa :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Robią interes :polew:

Tak kup lepiej dobrego LED'a jak coś to poczekaj kilka dni bo w grudniu będą dobre okazje

Opublikowano

Siema leci ktoś na dniach na północ potrzebuje coś podrzucić w okolice Rybnika, Raciborza ??

Opublikowano

Siema leci ktoś na dniach na północ potrzebuje coś podrzucić w okolice Rybnika, Raciborza ??

Zagadaj do davida'n bo często jeździ na północ.

Opublikowano

dzięki zaraz napiszę :wink4:

Opublikowano

wątpie żeby byly ori. nie kojarze tego wzoru

Opublikowano
  • Autor

Panowie, czy te felgi są ori?

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=97586064b60f77dd

pytam, gdyż jestem na kupnie. A nie chciałbym kupić produktu chińskiego.

z tego co pamietam to były w A6 :wink4:

Opublikowano

w sobotę ma być śnieg :)

Opublikowano
  • Autor

w sobotę ma być śnieg :)

to po spocie Niedzielnym mozna gdzies śmignac jak jeszcze będzie , bo w Sobote przecież "Andrzejki" i trzeba gdzieś drinka wypić

Opublikowano

Dobrej nocy :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Panowie, czy te felgi są ori?

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=97586064b60f77dd

pytam, gdyż jestem na kupnie. A nie chciałbym kupić produktu chińskiego.

z tego co pamietam to były w A6 :wink4:

Dzięki :hi:

Ja jako prawdziwy narciarz nie mogę się już doczekać śniegu ogólnie to mnie już nosi :decayed:

Opublikowano
Ja jako prawdziwy narciarz nie mogę się już doczekać śniegu ogólnie to mnie już nosi decayed

Cc ty nie powiesz :tongue4: ale faktycznie ja tez nie moge sie doczekac kiedy zapne deche na nogi i posmigam :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.