Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:naughty:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj oj sie porobiło :confused4:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:49_________________________________________________nie ma co sie kłócić....

Opublikowano

Nigdy nie jest warto :decayed:

A na kręgle iść warto Panie Jarko???????

Oj tam oj tam, kręgle to co innego :gwizdanie:

I tam to zawsze warto :naughty:

Opublikowano

Kiedy??? :gwizdanie:

Opublikowano

Kiedy??? :gwizdanie:

kiedy zechcesz :decayed:

Opublikowano

kiedy beda szwedy

czy jakoś tak :)

Opublikowano

kiedy beda szwedy

czy jakoś tak :)

Ty lepiej szukaj zamachu do V8,bo zima nadciaga :naughty:
Opublikowano

A w ogóle coś Trzeniek ostatnio zaginął na forum :mysli:

Opublikowano

kiedy beda szwedy

czy jakoś tak :)

Ty lepiej szukaj zamachu do V8,bo zima nadciaga :naughty:

już dawno mam :gwizdanie:

Opublikowano

kiedy beda szwedy

czy jakoś tak :)

Ty lepiej szukaj zamachu do V8,bo zima nadciaga :naughty:

już dawno mam :gwizdanie:

:good:
Opublikowano
  • Autor

Niezly tekst poszedl to tak na serio kerczki czy to jakis joke? :gwizdanie:

to poprostu zwykły Joke :wink4:

Glasgow Rangers 0 - 1 MU :naughty:

Opublikowano

nalezało im sie cały mecz w natarciu :naughty:

Opublikowano

nie jedzie ktoś może w strone Kielc w najbliższym czasie ?

Opublikowano

sokół spóźńiłeś sie byłem w kielcach przed wczoraj

Opublikowano

nie jedzie ktoś może w strone Kielc w najbliższym czasie ?

znajac zycie w poniedzialek, w razie czego :wink4:

Opublikowano

nie jedzie ktoś może w strone Kielc w najbliższym czasie ?

znajac zycie w poniedzialek, w razie czego :wink4:

a czy byłbyś mi w stanie przywieź wał, kompletne wspomaganie i immo ? :decayed:

pytam bo to troszkę brudne rzeczy są

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wał to nie wiem czy zmieszcze :kox: chyba ze pod spod odrazu :kox:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 22:57_________________________________________________Aha i druga sprawa, pytales kiedy ktos bedzie w strone kielc jechal, ale nie zapytales kiedy bedzie wracal :decayed: ale mozemy cos pomyslec jak chcesz, ale to moze jutro bo dzis to juz kiepsko :kox:

Opublikowano

Witam :) Panowie mam do Was wielką prośbę. Przy kupnie audi otrzymałem tylko jeden kluczyk. Po roku używania oryginalny kluczyk lekko mi juz nadpęknął. Udało mi się dorobić 2 sztuki nowych kluczyków, kupiłem pastylki immobilizera, lecz są one już zakodowane. By dodać nowe kluczyki potrzebuje znać pin immobilizera a niestety go nie znam. Czy byłaby możliwość zczytania pinu immobilizera ? i dodania nowych kluczyków ? słyszałem że można to zrobić kablem VAG K+CAN. Pomógłby ktoś. Z góry serdecznie dziękuję. POZDRAWIAM :hi:

Opublikowano

oj nie wiem czy tak się da zrobić za proste było by to dla złodziei ul.Balicka tel 26382534 [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 23:15_________________________________________________lub

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25881.0

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.