Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tez chce pić....

wpadaj

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gdzie pijecie :naughty:

Opublikowano

ja tez chce pić....

Kran i jedziesz...

nie nie, nie zrozumieliśmy się. Spytaj kogoś spoza osiedla co to znaczy to Ci powie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja tez chce pić....

Kran i jedziesz...

nie nie, nie zrozumieliśmy się. Spytaj kogoś spoza osiedla co to znaczy to Ci powie :polew: :polew: :polew: :polew:

Siemian ja dobrze wiem co to znaczy i Ci dałem wskazówkę co masz robić bo tak to jest u Ciebie w mieścinie :polew:

Opublikowano

no racja. U nas wódeczka z kranu leci. I piwko :polew::decayed:

Opublikowano

no racja. U nas wódeczka z kranu leci. I piwko :polew::decayed:

Z biedronki?? :polew::decayed:

[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 00:43_________________________________________________Zieluch graty koloru :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

A dzięki :>[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 07:43_________________________________________________No to pięknie. Podchodze rano do samochodu a tam drzwi pogięte od jakiegoś przecinaka i stacyjka rozwalona. Złodzieje weszli ale nie odpalili samochodu i poszli.

Opublikowano

ale Swinie :shocked:

współczuję :pociesz:

Opublikowano

:hi:

A dzięki :>[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 07:43_________________________________________________No to pięknie. Podchodze rano do samochodu a tam drzwi pogięte od jakiegoś przecinaka i stacyjka rozwalona. Złodzieje weszli ale nie odpalili samochodu i poszli.

za ładna :) i na obcych blachach :) skurwysy...... szlak człowieka trafia .współczuje bardzo.

Różowy :oklaski:

już w gazetach piszą o tym

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,8709974,Bijatyka_na_Florianskiej__Gdzie_byla_policja_i_straz_.html

Opublikowano

:hi:

Bijatyka :polew: :polew: :polew: przeciez oni sie masowali a nie bili :decayed: po 5 min tam powinny byc przynajmniej 2 K.O.

A swoją drogą to fakt ze nie ma wekendu zeby sie nie napierdzielali na szewskiej albo florjanskiej

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

Ludzie od rana się rzucili na Gran Turismo5 i poszło 50sztuk od 9:00, jest jeszcze 100szt.

Opublikowano

:hi:

A swoją drogą to fakt ze nie ma wekendu zeby sie nie napierdzielali na szewskiej albo florjanskiej

weekendu ?, nie ma nocy bez bójki na rynku, non stop to samo :wallbash:

a co do tej bójki z netu jak nikt nie zadzwonił to nie dziwota ze nikt nie przyjechał, niestety ilosc radiowozów jest nieadekfatna do ilosci interwencji :confused4:

Opublikowano

Polska Policja :evil:

biedna i niefinansowana :gwizdanie:

Opublikowano

będzie dzisiaj śnieg ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

będzie dzisiaj śnieg ? :naughty:

ponoc coś ma popadac ale chyba rewelacji nie bedzie :cool1:

Opublikowano

refren fajny:)

Opublikowano

Polska Policja :evil:

biedna i niefinansowana :gwizdanie:

takie realia niestety , Polska to biedny kraj i na nic nie ma kasy :disgust:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.