Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zieluch tak właśnie patrze ze jednak dali Ci gejowski kolor :kox: :kox: :kox:

No to kiedy stawiasz? :cool1:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:good:
Opublikowano

co Ty oglądasz???????Robert!!!!! :shocked:

Opublikowano

co Ty oglądasz???????Robert!!!!! :shocked:

Reksia :naughty:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:)
Opublikowano
:good: mam nadzieję że będziesz pamiętał o mnie :decayed:
Opublikowano

trzeba być jebn.etym żeby tyle dać za grę :shocked:

Opublikowano

Haha jak w dobrej cenie to liczę że pewnie z połowę taniej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Haha jak w dobrej cenie to liczę że pewnie z połowę taniej :naughty:

będzie z faktura pewnie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Faktura jak zawsze będzie :polew:

Opublikowano

Gdzie tą fakturę odebrać :?: :decayed:

Opublikowano

:good: mam nadzieję że będziesz pamiętał o mnie :decayed:

Jak o połowe to też bym kupił a na moją zaraz znalazł bym kupca :decayed:

trzeba być jebn.etym żeby tyle dać za grę :shocked:

Ja za te pieniądze mogłem kiedyś kupić kompletny zderzak od S4 hehe[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 15:24_________________________________________________

Gdzie tą fakturę odebrać :?: :decayed:

Jak to nie wiesz gdzie, na spocie :polew:

Opublikowano

A już myślałem że przy kasie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A już myślałem że przy kasie :decayed:

Nie przy kasie tylko za kasami idziesz w prawo i tam jest taki punkt informacyjny, dasz Pani paragon a ona ci wystawi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

trzeba być jebn.etym żeby tyle dać za grę :shocked:

dlaczego odrazu j**nietym??

jak sama nazwa mowi jest to wersja kolekcjonerska, zeby ja kupic trzeba byc kolekcjonerem bo dla zwyklych graczy jest wersja normalna...a kazda pascja/kolekcjonowanie jak zpewne sam wiesz?! :wink4:

Opublikowano

A już myślałem że przy kasie :decayed:

Nie przy kasie tylko za kasami idziesz w prawo i tam jest taki punkt informacyjny, dasz Pani paragon a ona ci wystawi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no ale najpierw musisz zapłacić. Przy wystawianiu faktury powołaj się na Pablo- Pani nie będzie robić problemów :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 15:45_________________________________________________ja moje auto sprzedam jako kolekcjonerskie.. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kerczi co z twoim klekotem?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.