Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wał to nie wiem czy zmieszcze :kox: chyba ze pod spod odrazu :kox:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 22:57_________________________________________________Aha i druga sprawa, pytales kiedy ktos bedzie w strone kielc jechal, ale nie zapytales kiedy bedzie wracal :decayed: ale mozemy cos pomyslec jak chcesz, ale to moze jutro bo dzis to juz kiepsko :kox:

sory, nie wał

już mi się jebie

dyfer :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:bry:

dzień dobry :tongue4:

Opublikowano

Grzesiek i znowu był mini spot imprezowy, tym razem w Aferze :> do zobaczenia w niedziele powinienem być

btw :bry:

Opublikowano

Wał to nie wiem czy zmieszcze :kox: chyba ze pod spod odrazu :kox:

Dawid z tego co widziałem ostatnio to w bagażniku masz taki porządeczek że jak tam wpieprzysz brudny smarem dyfer to i tak wiele się nie zmieni :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wał to nie wiem czy zmieszcze :kox: chyba ze pod spod odrazu :kox:

Dawid z tego co widziałem ostatnio to w bagażniku masz taki porządeczek że jak tam wpieprzysz brudny smarem dyfer to i tak wiele się nie zmieni :decayed::polew: :polew: :polew:

Zgadza sie. Dyfer luz, ale wał?

:hi:

Opublikowano

Wał to nie wiem czy zmieszcze :kox: chyba ze pod spod odrazu :kox:

Dawid z tego co widziałem ostatnio to w bagażniku masz taki porządeczek że jak tam wpieprzysz brudny smarem dyfer to i tak wiele się nie zmieni :decayed::polew: :polew: :polew:

Zgadza sie. Dyfer luz, ale wał?

:hi:

Ale to nie taki zwykły dyfer :naughty: robiony pod zamówienie :wink4: i czysty jak pupa niemowlaka
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Wał to nie wiem czy zmieszcze :kox: chyba ze pod spod odrazu :kox:

Dawid z tego co widziałem ostatnio to w bagażniku masz taki porządeczek że jak tam wpieprzysz brudny smarem dyfer to i tak wiele się nie zmieni :decayed::polew: :polew: :polew:

Zgadza sie. Dyfer luz, ale wał?

:hi:

wał nie

dyfer bez półosi

kompletne wspomaganie

immo ze stacyjką

Opublikowano
  • Autor

:hi:

gdzie ten śnieg ? :kox:

Opublikowano

chyba dopiero w weekend :disgust:

Opublikowano

chyba dopiero w weekend :disgust:

jeszcze nich poczeka fura is się składa :naughty:
Opublikowano
  • Autor

mogo by juz być jakieś peirdol.... sniegiem , wstajesz rano a tu :kox:

Opublikowano

chyba dopiero w weekend :disgust:

jeszcze nich poczeka fura is się składa :naughty:

a ja chce teraz pojeździć bo znowu moja za niedługo się będzie "składała"

Opublikowano

Kiedy??? :gwizdanie:

W niedzielę po spocie :naughty:

Opublikowano

Kiedy??? :gwizdanie:

W niedzielę po spocie :naughty:

nie wiem czy będe na spocie, ale na kręgle moge iśc :naughty:

Opublikowano

Witam grono :hi:

Wczoraj jechałem przez kawałek Polski i wszędzie napierd..... śniegiem a zwłaszcza między Łodzią a Częstochową i urwało się koło Olkusza i jak na razie chyba tyle w temacie bałwana a co do tego to jak dla mnie to mam mieszane uczucia co fajniejsze kręcenie bączków czy kręcenie szuflą co rano :no:

Opublikowano
  • Autor

No Ja nie musze jak narazie kręcić szuflą a wiec bączki wskazane :naughty:

Opublikowano

No Ja nie musze jak narazie kręcić szuflą a wiec bączki wskazane :naughty:

ja niestety mam tak że jak sypnie to najpierw muszę szuflować żeby dojść do auta a potem szuflować żeby mieć gdzie zaparkować i 40m chodnika żeby mi straż nie wlepiła mandatu że jakaś babcia miała wyjście z progu bez lądowania z telemarkiem

Opublikowano

Kiedy??? :gwizdanie:

W niedzielę po spocie :naughty:

nie wiem czy będe na spocie, ale na kręgle moge iśc :naughty:

20.30 w Prominencie :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.