Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie o co chodzi z tą kasacją postów?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a masz gg??

Opublikowano

Panowie o co chodzi z tą kasacją postów?

Rewolucyja :)

Opublikowano

pluskwa milenijna ? :mysli:

Opublikowano

Ja wiem o co chodzi, Pablo zjadł kości pamięci wszystkie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeba odrobic swoje stracone posty :D

Opublikowano

Ja wiem o co chodzi, Pablo zjadł kości pamięci wszystkie :polew: :polew: :polew:

:polew:

btw. pablo fura juz sprawna?

Opublikowano
  • Autor

ale jestescie spamowicze hahahah nabijacie posty co..... ?

Jutro panowie kto moze niech dzwoni po obiektach z sztuczną trawką.... moze byc nawet o 23ciej...... :gwizdanie:

Opublikowano

Ja wiem o co chodzi, Pablo zjadł kości pamięci wszystkie :polew: :polew: :polew:

:polew:

btw. pablo fura juz sprawna?

no przecież oddał do lakiernika amatora to jak moze byc nie sprawna ?? :decayed:

Opublikowano

Ja wiem o co chodzi, Pablo zjadł kości pamięci wszystkie :polew: :polew: :polew:

:polew:

btw. pablo fura juz sprawna?

no przecież oddał do lakiernika amatora to jak moze byc nie sprawna ?? :decayed:

no faktycznie, pewnie jeszcze troche poczekamy az lakiernik nauczy sie fachu :)

Opublikowano

Ja wiem o co chodzi, Pablo zjadł kości pamięci wszystkie :polew: :polew: :polew:

:polew:

btw. pablo fura juz sprawna?

no przecież oddał do lakiernika amatora to jak moze byc nie sprawna ?? :decayed:

no faktycznie, pewnie jeszcze troche poczekamy az lakiernik nauczy sie fachu :)

Nie smiejcie sie no :bicz2:
Opublikowano

Ja wiem o co chodzi, Pablo zjadł kości pamięci wszystkie :polew: :polew: :polew:

:polew:

btw. pablo fura juz sprawna?

Po Niedzieli będzie juz gotowa i nie jest u zadnego amatora to był żart :)

Opublikowano

Ja wiem o co chodzi, Pablo zjadł kości pamięci wszystkie :polew: :polew: :polew:

:polew:

btw. pablo fura juz sprawna?

Po Niedzieli będzie juz gotowa i nie jest u zadnego amatora to był żart :)

o widzisz themon, już sie nauczył, już nie jest amatorem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja wiem o co chodzi, Pablo zjadł kości pamięci wszystkie :polew: :polew: :polew:

:polew:

btw. pablo fura juz sprawna?

Po Niedzieli będzie juz gotowa i nie jest u zadnego amatora to był żart :)

o widzisz themon, już sie nauczył, już nie jest amatorem :naughty:

robił testy na Pabla Aucie...... :polew:

Opublikowano

Panowie , spot pod Mc Donalds na Matecznym o 23:00

Jestem ja i jest kolega C.

Ktoś jeszcze wpada? Grzesiu-Europejski wpadasz? :decayed:

Opublikowano

kurka jak bedzie meczyk to ja tez sie zjawie - musze odreagowac.... ta antena wyjela mi 45min z zycia :polew:

Opublikowano

Ja wiem o co chodzi, Pablo zjadł kości pamięci wszystkie :polew: :polew: :polew:

:polew:

btw. pablo fura juz sprawna?

Po Niedzieli będzie juz gotowa i nie jest u zadnego amatora to był żart :)

o widzisz themon, już sie nauczył, już nie jest amatorem :naughty:

robił testy na Pabla Aucie...... :polew:

Kurw*a ja bym mu dał tylko ruszyć :D[br]Dopisany: 20 Styczeń 2008, 21:32 _________________________________________________

Panowie , spot pod Mc Donalds na Matecznym o 23:00

Jestem ja i jest kolega C.

Ktoś jeszcze wpada? Grzesiu-Europejski wpadasz? :decayed:

Ale czy my sie juz poznalismy :mysli:

Opublikowano

Panowie , spot pod Mc Donalds na Matecznym o 23:00

Jestem ja i jest kolega C.

Ktoś jeszcze wpada? Grzesiu-Europejski wpadasz? :decayed:

Grzesiu jest światowy, Europa to za mało :naughty:

a nie wpadne, bo jak już pisałem nie trzeźwieje od piatku :drunk: więc sam rozumiesz :kox:

Opublikowano

H jak ch*j tyle że przez samo H :th:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.