Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: wszyscy, podłączyli mnie do świata spowrotem więc zabieram się za czytanie waszy wypocin, a swoją drogą to piękna sobota a wy przed kompami zamiast na nartach śmigać :gwizdanie:

mam nadzieję że nowi koledzy nie będą z tych co przyjezdzają sobie skasować błędy Vagiem i tyle ich widziano :thumbdown:

no i nie wiem czy poinformowaliście nowych kolegów o naszej tradycji w KFC :decayed: nowi stawiają :thumbup: :thumbup: :thumbup:

proponuję żeby vagować dopiero na powiedzmy trzeciej wizycie na spocie :thumbup:

Acha ja wezmę jutro aparat i statyw, pocykamy foteczki :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hmm prosze mi tu nie straszyc nowych!!! :bicz: :bicz:

Panowie kto ostatnimi czasy wlozyl kalendarzyk za szybke A4 B5 KOLOR: CYTRYNOWY!! :P

Opublikowano

ja też bym sobie porobił foteczki ale jeszcze nie wiem czy jutro sie zjawie :kwasny:

Opublikowano

ja też bym sobie porobił foteczki ale jeszcze nie wiem czy jutro sie zjawie :kwasny:

a w czym problem ?
Opublikowano

kurde ale puchy tutaj , ciezko zrobic jakis spamik :naughty::dance: :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

kurde ale puchy tutaj , ciezko zrobic jakis spamik :naughty::dance: :dance: :dance: :dance:

Max tobie na pewno się uda :wink4:
Opublikowano

Hehee , no akurat ja rzadko robie spam :) ale dla chcacego nic trudnego :P

Opublikowano

Hehee , no akurat ja rzadko robie spam :) ale dla chcacego nic trudnego :P

rzadko robisz spam ? ? ? :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

No zgadza sie , bo niektorzy tylko ROBIA SPAM :)[br]Dopisany: 02 Luty 2008, 23:22 _________________________________________________hehe tak jak ty :P:polew: :polew:

Opublikowano

No zgadza sie , bo niektorzy tylko ROBIA SPAM :)[br]Dopisany: 02 Luty 2008, 23:22 _________________________________________________hehe tak jak ty :P:polew: :polew:

no nie przpominam sobie żebym wklejał np. całą stronę jakiś buziek w stylu quattro :gwizdanie:
Opublikowano

Ale czy to swiadczy o spamie ??

Spam to raczej bezsensu wypowiedzi , a czym wiecej tym bardziej spam :)

Nie ukrywam , ze robie spam ale na pewno nie tak duzo :)[br]Dopisany: 02 Luty 2008, 23:27 _________________________________________________No i znowu cisza :(

HALOOO , jest tu ktos ??[br]Dopisany: 02 Luty 2008, 23:37 _________________________________________________A ty co ogrze tak siedzisz w domciu ??

Nie na imprezce ?

Opublikowano

HALOOO , jest tu ktos ??[br]Dopisany: 02 Luty 2008, 23:37 _________________________________________________A ty co ogrze tak siedzisz w domciu ??

Nie na imprezce ?

Dziś nie , czemu to powiem ci live, poza tym ktoś musi czuwać na forum coby ktoś obcy nie spamował za dużo :polew: :polew:
Opublikowano

A ty czemu w domu w sobote wieczór ?

Opublikowano

Bejbi in da haus :)

nie znam niemieckiego ale to zrozumiałem :polew: :polew: :polew:

ale naspamowaliśmy :gwizdanie:

Opublikowano

Zaraz sie klade spac :) Bo rano trzeba do synka wstac :P

Opublikowano

Zaraz sie klade spac :) Bo rano trzeba do synka wstac :P

No to do jutra w takim razie :)
Opublikowano

Same prerzentacje w niedziele, więc i ja zaprezentuje swoją Subaru Impreze... czemu nie. Pozdrówka

Opublikowano

no zapowiada sie 2-3 nowych ludków :thumbup:

Pablo jednak nie dojedzie swoim carem ;(

Niestety to prawda, jeszcze audiczka nie jest gotowa :(

Ale postaram sie być bo zapowiada się bardzo ciekawy spocik :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.