Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panowie wiec oto fotki..... sorki za jakosc zdjec no ale takie na szybko.....

8ca2632541716b2f.jpg

03e024ac4c874951.jpg

a7ef40744f70a77f.jpg

c7466a1382aec414.jpg[br]Dopisany: 01 Luty 2008, 19:15 _________________________________________________nie szydzić z felg :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fajowo gratki :thumbup::kox: A rureczki masz obie kopcace???

Opublikowano
  • Autor

Fajowo gratki :thumbup::kox: A rureczki masz obie kopcace???

hm no jasne ze TAK :thumbup: Tukan co za głupie pytanie!!!! :bicz2:

Opublikowano

Fajowo gratki :thumbup::kox: A rureczki masz obie kopcace???

hm no jasne ze TAK :thumbup: Tukan co za głupie pytanie!!!! :bicz2:

Glupie? Glupie to by bylo jak bys nie mial polaczonych :bicz2::D
Opublikowano

cuber, całkiem inna fura :th:

Opublikowano
  • Autor

Fajowo gratki :thumbup::kox: A rureczki masz obie kopcace???

hm no jasne ze TAK :thumbup: Tukan co za głupie pytanie!!!! :bicz2:

Glupie? Glupie to by bylo jak bys nie mial polaczonych :bicz2::D

nawet bym nie wpadł na to by pomyślec o tym aby jedna działała......

Opublikowano

no to mamy pierwsze rs4 TDI w historii koncernu z inglostad :>

S4 :th: Adi S4
Opublikowano
  • Autor

no to mamy pierwsze rs4 TDI w historii koncernu z inglostad :>

S4 :rant:

Opublikowano

CUBER GRATY :):thumbup: :thumbup: :drool: :drool:

SWIETNIE WYGLADA :P

A ja sobie zaszydze :P Hehehehe co to za pasciowe felgi hehehe :P Przy S4 to w zime powinienes smigac conajmniej na 17" :kox:[br]Dopisany: 01 Luty 2008, 19:24 _________________________________________________A jeszcze pytanko gdzie robiles wydech ??

Opublikowano
  • Autor

wydech robiłem na czyżynach w :www.auto-wydech.pl

fele będą ładne na wiosne.... :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie wiec oto fotki..... sorki za jakosc zdjec no ale takie na szybko.....

nie szydzić z felg :gwizdanie:

dlaczego nie ? :polew: :polew: :polew:

zdjęcia faktycznie bardzo kiepskie, a to psuje odbiór, zadzwoń następnym razem to ci cyknę lux foty :polew: :polew:

a co do samego body kitu to very nice :thumbup:

zwłaszcza d*pa za***iście wygląda, i w końcu rury nie przypominają .....impotenta ze zwisającym ..... :polew: :polew:

trzeba oblać w niedzielkę :th:

Opublikowano

Cuber ładnie!!!

Opublikowano
  • Autor

w teren ruszam ale ok 21-szej :thumbup:

w Niedziele oblewanie ...heheh no oki :thumbup:

Opublikowano

w teren ruszam ale ok 21-szej :thumbup:

w Niedziele oblewanie ...heheh no oki :thumbup:

to ja zgłaszam postulat aby każdy MPKiem przyjechał, tylko nie będzie wtedy co oblewać :D

dokładnie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

myslałem że ten zderzak przedni bedzie bardziej agresywny ale chyba s-line ma taki

a tak wogóle to mi sie podoba :th: trzeba na żywo obejrzyć

no i zmien te felgi bo ja też czekam :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Pieknie wyszło, zwłaszcza tyłeczek ;)

Gratulacje :th:

Opublikowano
  • Autor

Sokolnh na żywo trzeba oceniać marna jakos zdjec wiec nie widac co i jak :)

Ktoś sie pisze dziś na spota pod KFC ( obok Macro ) o godzinie 22 giej ?? ( odpuszczam dzis balety na Kaziku )

Rex i Themon będą :thumbup:

Opublikowano

Panowie gdzie ten magnes na autko zamawialiście ?? Bo na Wisłę przydałoby się mieć :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Panowie gdzie ten magnes na autko zamawialiście ?? Bo na Wisłę przydałoby się mieć :naughty:

na gadaczu ci napisze :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.