Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Yooo chlopcy :P

To jak jakis maly spamik robimy ??

:polew: :polew: :polew:

Witam nowych kolegow :) Fajowo , moze w koncu bedzie nas DUZOOOOOOOOO :)

Opublikowano

dobrze, że to motor, a nie tir, bo gościa już by nie było na naszych drogach

No ale szkoda tego zabytku...

Opublikowano

mi bardziej szkoda motocyklisty :blink:

Opublikowano

mi bardziej szkoda motocyklisty :blink:

No tak bo to w sumie nie jego wina, chociaz troche zapierdzielał ale tamten slimak przesadził na takiej drodze.

Opublikowano

DO SPANIA !!!

Opublikowano

Panowie kto ma za***isty aparat i umie robić dobre fotki w nocy ?

Opublikowano

Panowie kto ma za***isty aparat i umie robić dobre fotki w nocy ?

Pogadaj z sokołem :)

Opublikowano

Trzeniu - Ty jak sie nie wytlumaczysz za dzis to masz banana - BMW??

Adi - no naprawde sie smialem pol godziny :polew:

Wszystkich nowych zapraszamy serdecznie :thumbup:

Opublikowano

przecież napisałem do Cubera że się zle czuje i mnie nie będzie jednak.. nie przekazał?

Opublikowano

lol to ma byc wymówka?? :polew:

Opublikowano

trzeniu

KR&Slask, a nie vs - chyba ze sie nie rozumiemy

musze Wam wkelic rozmowe z Adim, bo kurna nie moge sie przestac smiac do teraz

AdiKrakow 0:17:43

witam

AdiKrakow 0:17:43

pytanko mam

AdiKrakow 0:17:57

byłeś kiedyś na rybitwach tam gdzie się ścigają?

Murzyn 0:20:50

yhy

AdiKrakow 0:21:11

startowałeś się kiedyś do takiej granatowej A6 2.8 Q

AdiKrakow 0:21:40

i wyjebałeś gościa w kosmos;]

Murzyn 0:22:13

no <lol2>

Murzyn 0:22:23

jakis Twoj znajomy??

AdiKrakow 0:22:28

koleś do dziś dzień wspomina ten dzień, sprzedał tą audikę i kupił sobie B5 AFNa

a gdzie prawa autorskie:P:P :tongue4:

Po pierwsze ten koleś to ja. Po drugie Adi jak kłapiesz to kłap z sensem i sie tak nie podniecaj :D:mysli::bicz2:. Po trzecie, trzeba przyznać że jeździła lepiej niż wyglądała :th:

Opublikowano

heh, no witam kolege ;)

Jak miala wygladac?? zupelna seria przeca ;)

Opublikowano

No w 100% :), taką serie to każde 2.8 wciaga nosem ;)

Opublikowano

hehehe, adi jak tak kłapiesz to się nie podniecaj :D

Opublikowano
  • Autor

Murzina dzięki za spota :thumbup: wysłałem Ci pw :):polew: czekam na komentarz....

Trzeniek lejdis za***isty filmik :thumbup::polew:

Opublikowano

Trzeniek lejdis za***isty filmik :thumbup::polew:

TO DOBRZE :th: mam nadzieję że moja księżniczka będzie zadowolona :D

Opublikowano

Cuber info na gg, bo reakcja byla spontaniczna ;)

Castor - myslisz sie ;) PD z samym czipsem zjada lekko 2.8Q - testowane

zreszta co ja Ci bede mówil. Widze, ze wszedles na jedyna prawidlowa droge

Opublikowano
  • Autor

WSZYSTKICH NOWYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SPOTA NIEDZIELNEGO :thumbup:

wybaczcie ze takimi dużymi literami ale jestem troszke :drunk: a jutro a raczej dzisiaj od 8smej rano rezanko A4=>S4

Murzina rekacja musiała być kosmiczna :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.