Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

łojezu chyba macie biometr niekorzystny :wink4:. a propo kfc wiedzieliście że płacąc groszówkami lub dwu groszówkami można kupić zestaw za 4 zeta a np. zingera za 2 zetki :naughty: kumpel ostatnio poszedł do banku zaminił trochę kasy na 2 groszówki i kupili 3 zestawy mini twister każdy warty 20 zeta za 12 zeta :drool: . dotyczy to chyba tylko kfc koło makro . No a teraz do banku :dance:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moge jeszcze cos kiedys napisac ???

NIE

:decayed:

TAK :kox:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 16:45 _________________________________________________

Moge jeszcze cos kiedys napisac ???

NIE

:decayed:

ot i wszytsko jasne! :thumbup:

Taaaa , jak twoje czarne B6 hehe :)

Opublikowano
  • Autor

łojezu chyba macie biometr niekorzystny :wink4:. a propo kfc wiedzieliście że płacąc groszówkami lub dwu groszówkami można kupić zestaw za 4 zeta a np. zingera za 2 zetki :naughty: kumpel ostatnio poszedł do banku zaminił trochę kasy na 2 groszówki i kupili 3 zestawy mini twister każdy warty 20 zeta za 12 zeta :drool: . dotyczy to chyba tylko kfc koło makro . No a teraz do banku :dance:

dobry patnent tylko nie za bardzo mi sie chce worek z monetami taskac do KFC

Opublikowano

Moge jeszcze cos kiedys napisac ???

NIE

:decayed:

TAK :kox:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 16:45 _________________________________________________

Moge jeszcze cos kiedys napisac ???

NIE

:decayed:

ot i wszytsko jasne! :thumbup:

Taaaa , jak twoje czarne B6 hehe :)

Max Twoje żarty są jak lokata ...

Opublikowano

dobry patnent tylko nie za bardzo mi sie chce worek z monetami taskac do KFC

przecież masz duży bagażnik :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Taaaa , jak twoje czarne B6 hehe

wole czarne B6 niż A6 C5..... :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 16:49 _________________________________________________

dobry patnent tylko nie za bardzo mi sie chce worek z monetami taskac do KFC

przecież masz duży bagażnik :naughty:

hahhaha podjade otworze bagażnik i powiem : :polew:za wszytsko prosze kilkanascie zestawów.....

Opublikowano

To podjedziemy 3x Avant i kazdy pójdzie ze swoim workim do KFC,to pomysla ze to napad i oddadza zarcie za free

Opublikowano

Widze ze strasznie was cisnienie trzyma hehehehehee

Opublikowano

biometr niekorzystny

Opublikowano
  • Autor

Widze ze strasznie was cisnienie trzyma hehehehehee

jakie k**wa ciśnienie ? :mysli:

Opublikowano

biometr niekorzystny

trzeba coś wypić, żeby był korzystny :kox:

Opublikowano

Widze ze strasznie was cisnienie trzyma hehehehehee

jakie k**wa ciśnienie ? :mysli:

NIE KLNIJ!!! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

NIE KLNIJ!!!

bo??

Opublikowano

NIE KLNIJ!!!

bo??

bo bedziesz mial brzydka cere , hehehe :P

Opublikowano

a gdzie lej po bombie? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

bo bedziesz mial brzydka cere , hehehe

:polew: czegoś Ty sie najarał chłopie ............ :polew::D[br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 16:58 _________________________________________________

a gdzie lej po bombie? :mysli:

:notworthy: :notworthy: :polew:

Opublikowano

a gdzie lej po bombie? :mysli:

:blink: :blink:

bo bedziesz mial brzydka cere , hehehe

:polew: czegoś Ty sie najarał chłopie ............ :polew::D[br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 16:58 _________________________________________________

a gdzie lej po bombie? :mysli:

:notworthy: :notworthy: :polew:

Na pewno slabsze niz wasze heheeh

Opublikowano

wole czarne B6 niż A6 C5..... :gwizdanie:

Co masz do A6 C5?? :bicz2: :bicz2: :foch:;):tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wole czarne B6 niż A6 C5..... :gwizdanie:

Co masz do A6 C5?? :bicz2: :bicz2: :foch:;):tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :polew:

hehehe

Opublikowano
  • Autor

Co masz do A6 C5??

napisałem tylko ze wole A4 B6 :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.