Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Misie ma ktos ladowarke samochodowa do nokii na cienkie wyjscie?? Jak tak to przywiescie na spota

Co do tempomatu to nie tylko manetka i vag, ale jeszcze przeprowadzenie kabli spod kierownicy do kostek przy ECU

To chyba nader oczywiste prosze pana modernizatora hehehe :P

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

podales link do szukarki :D

thx, mam tylko 1 a zostawilem w biurze i mi kom gupi pada.

Opublikowano

A zapomniałem dodać , nie wiem czy ktoś tu jeździ modelami zdalnie sterowanymi, ja takową subarke mam, to moje hobby. 3,2 sek do 85km/h

Marcin, to stawaj na kresce z RS'em :>

Opublikowano

Same prerzentacje w niedziele, więc i ja zaprezentuje swoją Subaru Impreze... czemu nie. Pozdrówka

ciekawe :mysli:

A zapomniałem dodać , nie wiem czy ktoś tu jeździ modelami zdalnie sterowanymi, ja takową subarke mam, to moje hobby. 3,2 sek do 85km/h . V max 85km/h :) . Oczywiście napęd na sztery łapy.[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 13:32 _________________________________________________Rob i cuber oraz rex znalazłem was na naszej klasie. Pozdrówka

a już myślałem, że zmieniłeś samochód i nic o tym nie wiem :przebiegly:

Opublikowano

Same prerzentacje w niedziele, więc i ja zaprezentuje swoją Subaru Impreze... czemu nie. Pozdrówka

ciekawe :mysli:

A zapomniałem dodać , nie wiem czy ktoś tu jeździ modelami zdalnie sterowanymi, ja takową subarke mam, to moje hobby. 3,2 sek do 85km/h . V max 85km/h :) . Oczywiście napęd na sztery łapy.[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 13:32 _________________________________________________Rob i cuber oraz rex znalazłem was na naszej klasie. Pozdrówka

a już myślałem, że zmieniłeś samochód i nic o tym nie wiem :przebiegly:

Kiedyś moze stanie u mnie w garażu jako drugie auto, ale nie w tej najnowszej karoserii.[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 15:57 _________________________________________________

A zapomniałem dodać , nie wiem czy ktoś tu jeździ modelami zdalnie sterowanymi, ja takową subarke mam, to moje hobby. 3,2 sek do 85km/h

Marcin, to stawaj na kresce z RS'em :>

W sumie można sie zmieżyć . O rex ciebie tez znalazlem na naszej klasie :)

Opublikowano

A znalazleś klase a4 z nibylandi.? [br]Dopisany: 03 Luty 2008, 16:04 _________________________________________________http://nasza-klasa.pl/school/94234/1

Opublikowano
  • Autor

Dobry spamowicze :polew: gotowi na spota wszyscy ? wypucowane furki ? :drool:

Opublikowano

Mam zakaz mycia auta w niedziele, bo niedziele to święto. :)

Opublikowano

To nie ma problema te "gęby " wszędzie poznasz. :>

Opublikowano
  • Autor

Mam zakaz mycia auta w niedziele, bo niedziele to święto. :)

no umyłem swoje :polew:

Opublikowano

Może jednak zdąże. :polew:

Opublikowano
  • Autor

no Fajnie ze Marcinku bedziesz :thumbup:

Opublikowano

Witam Panowie, wlasnie wrocilem z trasy i zbieram sie na spocik

mam nadzieję że nowi koledzy nie będą z tych co przyjezdzają sobie skasować błędy Vagiem i tyle ich widziano :thumbdown:

Spokojnie, jezeli chodzi o mnie to mam wlasny sprzet i umiejetnosci zeby sobie błedy (i nietylko) Vagiem skasowac :>

wiec na pewno nie jade na darmowa diagnostyke :cool:

Opublikowano

Witam Panowie, wlasnie wrocilem z trasy i zbieram sie na spocik

mam nadzieję że nowi koledzy nie będą z tych co przyjezdzają sobie skasować błędy Vagiem i tyle ich widziano :thumbdown:

Spokojnie, jezeli chodzi o mnie to mam wlasny sprzet i umiejetnosci zeby sobie błedy (i nietylko) Vagiem skasowac :>

wiec na pewno nie jade na darmowa diagnostyke :cool:

Miło :th:

Opublikowano

Ja jednak dam rade podbić na spota bo nasz kolega po mnie podbije :dance:

Ale będzie to juz ostatni mój spocik bez mojej niuni :)

Opublikowano

zapytam nieśmiało czy jest szansa na zmianę terminu spotkań na jakiś inny dzień tygodnia ? poniedziałek ? wtorek ? środa? :rolleyes:

Opublikowano

Dzieki chłopaki za spota, dawno juz nie było tyle A4ek na spociku :thumbup:

Opublikowano

Yoo wlasnie dotarlem moim super extra wypasionym wozidlem :P

Dzieki wszystkim za milego i wypasnego spocika :) Za chwile zapodam fotones :P

Cuber Superasnie wyglada Audiola :) Ale wez te paskudne fele wyjeb hehehe :P

Opublikowano

Ja tez wrocilem - spot mega wypasiony :kox:

Rzeznik ze zmiana dnia bedzie pewne problem, bo niedziela wieczór zostala wypracowana przez rok i jest optymalnym terminem dla wiekszosci spotowiczów

Opublikowano
Max , Tueogre = wrzucajcie Panocki fotki :thumbup:

:thumbup:

i poprosze o mojego nowego wypasionego ava :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.