Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Muszę się pochwalić :tongue4: w prezencie dziś dostałem lot cessną 152 nad Krakowem :naughty: powiem że trzeba być kozakiem aby być pilotem akrobacyjnym :) nie takie to proste jak by się wydawało :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Muszę się pochwalić :tongue4: w prezencie dziś dostałem lot cessną 152 nad Krakowem :naughty: powiem że trzeba być kozakiem aby być pilotem akrobacyjnym :) nie takie to proste jak by się wydawało :naughty:

:good: :good: :good:

Opublikowano

Trzeba załatwić grilla i bedzie gites :kox:

ja stawiam browara :wink4: [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 22:04_________________________________________________Shocking Accident :shocked:
Opublikowano

Trzeba załatwić grilla i bedzie gites :kox:

ja stawiam browara :wink4: [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 22:04_________________________________________________Shocking Accident :shocked:

:co:

Opublikowano

no prosze to kozak...i jak przezycia????? miales pietra??

Opublikowano

Muszę się pochwalić :tongue4: w prezencie dziś dostałem lot cessną 152 nad Krakowem :naughty: powiem że trzeba być kozakiem aby być pilotem akrobacyjnym :) nie takie to proste jak by się wydawało :naughty:

:good: :good: :good:

Też taki kiedyś dostałem :) Start w Aeroklubie i loty są nad Niepołomicami :) Kozak impreza :)

Opublikowano

Tez miałem okazję bawić się Cessna ,super sprawa.. :good:

Opublikowano

Witam wszystkich chyba po raz kolejny...

Otóż zaufany mechanik zrobił mi dziś zepsuty termostat... Koszt sumaryczny to 100 PLN (z czego podobno 40 PLN sama część). Odebrałem też i zamontowałem te nieszczęsne lampki do oświetlania tablicy rejestracyjnej (Miodzio - ja się jeszcze z Tobą policze, bo dziś nie zdążyłem). Koszt nowych w ASO to 97 PLN :confused4: Ale za to świecą jak złoto :>

Poza tym nie będzie mnie na niedzielnym spocie, bo podłapałem prace i wyjeżdżam w piątek gdzieś za granice. Taka drobna spedycja... Tak więc uprzedzając fakty - PABLO - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN :drunk:

A teraz idę spać, bo wyrąbany jestem jak koń po westernie :hi:

Opublikowano

Witam wszystkich chyba po raz kolejny...

Otóż zaufany mechanik zrobił mi dziś zepsuty termostat... Koszt sumaryczny to 100 PLN (z czego podobno 40 PLN sama część). Odebrałem też i zamontowałem te nieszczęsne lampki do oświetlania tablicy rejestracyjnej (Miodzio - ja się jeszcze z Tobą policze, bo dziś nie zdążyłem). Koszt nowych w ASO to 97 PLN :confused4: Ale za to świecą jak złoto :>

Poza tym nie będzie mnie na niedzielnym spocie, bo podłapałem prace i wyjeżdżam w piątek gdzieś za granice. Taka drobna spedycja... Tak więc uprzedzając fakty - PABLO - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN :drunk:

A teraz idę spać, bo wyrąbany jestem jak koń po westernie :hi:

Skoro nie będziesz mógł złożyć w sobotę bo wtedy mam to rozumiem :wink4:

Szkoda że nie będzie Cię na spocie bo Cię cosik ominie :decayed:

Opublikowano

Tez miałem okazję bawić się Cessna ,super sprawa.. :good:

:good:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 01:11_________________________________________________http://komixxy.pl/685678/Moher-na-pasach :polew:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

no prosze to kozak...i jak przezycia????? miales pietra??

wielkiego :naughty: i zdziwko :)

Opublikowano

:bry:

ja bym nie wsiadł do takiego samolotku więc gratuluje :decayed:

wole przyziemny transport

Opublikowano

:bry:

ja bym nie wsiadł do takiego samolotku więc gratuluje :decayed:

wole przyziemny transport

:wink4: e tam byś nie wsiadł :naughty: [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 08:48_________________________________________________Jak kursy SJS ?
Opublikowano

jeszcze się tym nie zajmowałem

wkrótce :wink4::)

Opublikowano

jeszcze się tym nie zajmowałem

wkrótce :wink4::)

ja II stopień za dwa tygodnie robię :wink4:

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,9390834,DGP__Kierowca_bez_licencji_nie_przewiezie_pasazera.html

jak k.wa za dwa tygodnie??

Opublikowano

jeszcze się tym nie zajmowałem

wkrótce :wink4::)

ja II stopień za dwa tygodnie robię :wink4:

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,9390834,DGP__Kierowca_bez_licencji_nie_przewiezie_pasazera.html

jak k.wa za dwa tygodnie??

spoko 19 wtorek :naughty:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor

bry :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.