Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciekawe kto stawia spamowicze na 4000

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano
  • Autor

ciekawe kto stawia spamowicze na 4000

TY :kox:

Opublikowano

Ale o co chodzi? :decayed:

Zaraz zobaczysz :naughty:

Opublikowano

......

Opublikowano

Hahahah

[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 15:24_________________________________________________Ups :gwizdanie:

Opublikowano

Cześć chłopcy radarowcy :naughty: :naughty: :naughty:

Trochu mnie nie było hehhe :polew: :polew:

O rzesz w piździec :decayed:

Pamiętasz hasło jeszcze na A4 klub :polew::kox:

Jeszcze z 4 posty i ktoś stawia :naughty:

Opublikowano

Zaraz będą zdjęcia z BT...

Sporo Krakusów :naughty:

Opublikowano

:kox::naughty::decayed:

Dzisiaj jakas kiełba?

1-szy

Dałeś się nabrać, stawiasz kiełbaski :naughty::polew::kox::decayed:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 15:30_________________________________________________

Zaraz będą zdjęcia z BT...

Sporo Krakusów :naughty:

:good:

Opublikowano

Pablo nabrać? :decayed:

Musiałem to pchnąć dalej bo nikt by nie pisał ze strachu :)

:polew: :polew:

Opublikowano

Pablo nabrać? :decayed:

Musiałem to pchnąć dalej bo nikt by nie pisał ze strachu :)

:polew: :polew:

:decayed: :decayed: :decayed:

Trzeba coś tempo na Krakowskich przyspieszyć bo ostatnio coś zwolniło.

Opublikowano
  • Autor

:kox::naughty::decayed:

Dzisiaj jakas kiełba?

jasne , w końcu stawiasz :naughty:

Opublikowano

BT%202011%20%2865%29.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Cze

właśnie zapłaciłem za nowe drzwi 2,5K :wallbash: w plecy ale powiem wam że jest jakaś plaga mam jedną lekarkę która pracuje też na Wrocławskiej w Nonstopdencie i ich też oszyli chwile temu. Taki inny gabinet w Hucie też niedawno się gnoje przez dach włamali :shocked: to było w jakimś pawilonie przecieli blache na dachu wyrwali wełnę przebili sufit z regipsu i już się witali z gąską :wallbash:

A najlepsze to ,to że był rano u mnie taki zaprzyjaźniony majster od sprzętu stomatologicznego i ostatnio mu kwadrat zszyli w nocy jak spali tzn. ich czymś dodatkowo uśpli oszyli mu chałpę zabrali dokumenty i kluczyki i jeszcze sobie wzieli jego auto :wallbash: a jakby tego było mało to w aucie miał kupe swojego specjalistycznego sprzętu jak i np. kilka końcówek (turbin) do regeneracji które wziął od lekarzy każda średnio po 2k i teraz musi odkupić nowe :wallbash: takich gnoi to powinni znaczyć jak bydło powinni przywrócić ten zwyczaj ze średniowiecza i chlastać takim dłoń[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 15:53_________________________________________________Dawid kuuuuurrr......a zaraz mi to !!!!!

Opublikowano

Dawid kuuuuurrr......a zaraz mi to !!!!!

Dobrze ze nas nie ma Tomek na tym zdjeciu :naughty: Co tam sie dzialo ja sie pytam?????? :kox:

Opublikowano

Cze

właśnie zapłaciłem za nowe drzwi 2,5K :wallbash: w plecy ale powiem wam że jest jakaś palga mam jedną lekarkę która pracuje też na Wrocławskiej w Nonstopdencie i ich też oszyli chwile temu. Taki inny gabinet w Hucie też niedawno się gnoje przez dach włamali :shocked: to było w jakimś pawilonie przecieli blache na dachu wyrwali wełnę przebili sufit z regipsu i już się witali z gąską :wallbash:

A najlepsze to ,to że był rano u mnie taki zaprzyjaźniony majster od sprzętu stomatologicznego i ostatnio mu kwadrat zszyli w nocy jak spali tzn. ich czymś dodatkowo uśpli oszyli mu chałpę zabrali dokumenty i kluczyki i jeszcze sobie wzieli jego auto :wallbash: a jakby tego było mało to w aucie miał kupe swojego specjalistycznego sprzętu jak i np. kilka końcówek (turbin) do regeneracji które wziął od lekarzy każda średnio po 2k i teraz musi odkupić nowe :wallbash: takich gnoi to powinni znaczyć jak bydło powinni przywrócić ten zwyczaj ze średniowiecza i chlastać takim dłoń[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 15:53_________________________________________________Dawid kuuuuurrr......a zaraz mi to !!!!!

Takich skurw&& to powinni potraktować tak jak mówisz bo ktoś pracuje na legalu, rozwija swoją firmę a oni wszystko muszą niszczyć!![br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 15:57_________________________________________________Żeby humor Ci się polepszył dodam fotki :kox:

FANTOMAS i grzeg nie spodziewałem się tego po was :gwizdanie: :kox::decayed:

bt201159.jpgbt201155.jpg

:kox::decayed:

Opublikowano

Co Mania robi Oziemu :mysli:

BT%202011%20(15).jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.